Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsálom mért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsálom mért csinálja ezt? :O:SOlyan más? :O

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön nekem helyes pasi ..és valamelyik nap beirta nekem hogy én is bejövök neki de még nem biztos magába ..Azóta taliztunk is és csak furcsán nézz meg ha nem beszélek vele figyel mért csinálja ezt? És ő helyes pasi én meg szerintem elég csúnya csaj vagyok tényleg érezhet irántam valamit vagy csak szórakozik ..ő nem tudja h nekem bejön..Komolyan gondolhatja ? de akk mért nem lép
2011. febr. 16. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm... Én azt gondolom, hogy tetszel ennek a fiúnak! Szerintem azért nézeget és figyel, hogy megbizonyosodjon arról, hogy olyan vagy-e amilyennek megismert stb.
2011. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem lép mert még nem tudja léphet e
2011. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:// Áá nem tudom de túl helyes a srác .. és mért nem tudja h léphet e
2011. febr. 16. 18:11
 4/6 AVATAR282827 ***** válasza:
azért nem lép, mert nem mutatod jelét hogy léphet...de a mai világban az sem gáz ha a csaj lép elsőnek...ha úgy gondolod hogy tettszik a srác beszélj vele erről, vagy csak próbáld elcsavarni a fejét hogy érezze hogy léphet
2011. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te is érdeklődj. Amúgy most tettem fel én is egy kérdést, de senki nem válaszol rá:'(

Pedig nagyon magam alatt vagyok:'(

2011. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos kellesz neki csak beszari. Ugylátom neked kell lépned.Menyrá mint a gép.
2011. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!