Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla hogy ilyeneket mesél be magának? és ahogy a haverjai vígasztalják?

Figyelt kérdés

a volt barátom kedden kidobtam...de még mindig azt meséli be magának hogy nem fogok mással járni mert még mindig őt szeretem. de nem érti meg hogy ha szeretném akkor nem dobtam volna ki.

a haverjai meg mindig így vígasztalják ha valami velünk volt: "majd ha az enyém lesz akkor nézheted".


szerintetek normális hogy ezt próbálja magának bemesélni?


2011. febr. 17. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Normális, mert szeret, de ne is törődj vele. A legjobb, ha most szüneteltetitek a találkozást, meg a beszélgetést is, tehát minden formában távol maradtok egymástól.

Neki és neked is könnyebb lesz egy idő után.

2011. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ő attól fél hogy sosem talál majd mást, te meg könnyen találsz majd több pasit is.


Fél h egyedül marad!

2011. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

miért érzem még ezt?

kiemelem és ott a történet is ok?

2011. febr. 17. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom 14-16 évesek lehettek...ebben az esetben normális.Ha 30évesen is ez lesz,na akkor viszont elmebetegnek fog számítani!24N
2011. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de még mindig azt meséli be magának hogy nem fogok mással járni mert még mindig őt szeretem. de nem érti meg hogy ha szeretném akkor nem dobtam volna ki."


Pontosítanék ha 30 éves korban ilyenek lesznek a haverjai akkor könnyen az intenzívre juthatnak, még 16 éves korban is pofán b@sznám ilyen beszólásért bármelyik haverom, mert a jó édes anyjára gerjedjen ne az én barátnőmre.


A barátod: Nem lenne elmebeteg 30 évesen sem ilyen felfogással csupán nagyon-nagyon szerelmes és azért volt már példa az életben rá, hogy valakit kidobtak aztán újra összejöttek vagy 3X elváltak és 4X újra házasodtak, mert ők egymáshoz tartoztak.


Egyértelmű voltál? Egyértelműen megmondtad neki, hogy soha ebben az életben nem fogod szeretni, az érzelmeid kihűltek és sajnálod, de végérvényesen ( mondom VÉGÉRVÉNYESEN) vége van ne reménykedjen?


Nekem is mondta már lány hogy nem szeret de láttam rajta, hogy nem így van és.....igazam volt. Szerelmes volt belém és igen! miattam sírt utánam hónapokig....az anyukája + barátnői mesélték.


Erről ennyit.


27/F

2011. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és még valami: Ha nem érdekel az exed és kedden dobtad ki ma meg péntek van....akkor miért is írtad ki ezt a kérédést?


Ha nem érdekel, nem szereted nem mindegy mit gondol? Elvégre nem érdekel téged a srác nem?


Te bizony még érzel iránta!!!!


Na szép napot!


27/F

2011. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!