Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt mindenki, hogy a külső a lényeg?

Figyelt kérdés

Itt rengeteg a bejövök-e neki / milyen lányok jönnek be / tetszik-e egy ilyen meg olyan lány - típusú kérdés. Ezekenek mi értelme? Egy kapcsolat ilyen alapokon nem tart sokáig. Lehet, h szép valaki, meg vonzó, de ha a személyisége nem olyan, lehet akármilyen szép, nem lehet vele hosszabb távon együtt lenni.

Nem azt mondom, h "bányarémek előnyben", de a párkeresésben/megtartásban egyáltalán nem a külső számít..


2009. febr. 18. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Na de legyen az akár fiú vagy lány szerinted a szebb fiút/lányt részesíti előnyben vagy a csúnyábbat ... én szerintem nem vagyok a legjobb pasi , de annyira csúnya se lehetek, mert saját megítélésem szerint vannak nálam 10000szer rondább csávók szép számmal mégse volt eddig barátnőm... pedig nem vagyok már tejfölös szájú (19)
2009. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert azt hiszik, hogy a külső minden. A barátok előtt "ciki" egy ronda lánnyal mutatkozni, és nem vállalják fel. Viszont igazad van, egy tartós kapcsolat a szerelmen alapul, és nem azon, ki hogy néz ki. Az ilyen jellegű kérdéseket a fiatalabb korosztály írja ki, mert aki kicsit "normálisabban" gondolkodik, azt megérti, hogy a kapcsolathoz szerelem kell, a többi mellékes. Viszont mindenki izgul, hogy tetszik-e a kiszemeltnek, megfelel-e neki? Odamehet-e, vagy a lány csak azért, mert nem a legszebb az udvarló, elutasítja. Szerintem mindenki meg akar felelni a választottnak, és sokan azt hiszik, hogy ha külsőleg megfelelnek, akkor minden le van tudva... Én is azon gondolkodok, hogy odamenjek-e a lányhoz, vagy csak azért mert nem tetszem neki durván elutasít. Szerintem ettől mindenki fél egy kicsit...


Véleményem szerint egy kapcsolat csak akkor jó, ha a két fél elfogadja egymás külső-belső tulajdonságait úgy, ahogy van.

2009. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

azért azt lássuk be, hogy pártalálás első lépése, hogy észreveteti magát az ember. És mivel az ember legjobb érzékszerve a szeme, így a látvány, az első benyomás nem elhanyagolható szempont.

Persze ez kevés egy igazi kapcsolat létrejöttéhez, pláne egy kapcsolat megtartásához, de akkor sem elhanyagolható szempont.

sajnos.

2009. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Mert a külső a lényeg
2009. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Na de gondolj bele: van 2 lány, 1 szép de buta és egy átlagos, de értelmes. A fiú odamegy a szebbhez, de pár beszélgetés után kiábrándul belőle, aztán odamegy az átlagoshoz és boldogan élnek.. Most akkor ki járt jobban?

Persze, először mindenki a külsőt nézi, de hosszú távon nem a vékony, hosszú combú szőkék a nyerők.

2009. febr. 18. 17:48
 6/23 A kérdező kommentje:
17:46-os: és akkor az mindegy, ha kiesik a kapanyél a szájából? Hm?
2009. febr. 18. 17:49
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Mert a külső is a fontos.Bárki bárhogy is tagadja. Legalábbis elsőre.
2009. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

"A fiú odamegy a szebbhez, de pár beszélgetés után kiábrándul belőle, aztán odamegy az átlagoshoz és boldogan élnek."


persze, ha csak kettő van, akkor talán odamegy. de ha van másik szép is, akkor egyáltalán nem biztos, hogy egyáltalán észreveszi az átlagosat.

azt se felejt el, hogy a pasik azért jellemzően nem a "kivel fogom leálni az életem hátralevő részét" vezérlő elv alapján keresnek "kapcsolatot", ami az erősen megkérdőjelezi az általd mondottak létjogosultságát.

2009. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Első pillantásra mindig a szépség fogja meg az embert sztem. Te se mész oda egy nagyon csúnya csajhoz első blikkre (aki lehet tök értelmes).
2009. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
drága kérdező. mi az hogy 'hosszútávon nem a hosszú combú szőkék a nyerők'?! ne haragudj de én is egy hosszú combú szőke vagyok és kikérem magamnak hogy minden csinos nőt idiótának nevezel! ezt a kérdést szerintem csak tiltakozásként tetted fel mert csúnya vagy és irigykedsz a szép lányokra. nagyon így tűnik. amúgy meg mielőtt BÁRKIT is megismersz, meglátod. a külseje alapján alkotsz róla egy képet és később ez alapján döntöd el hogy meg akarod-e ismerni vagy sem. egy ápolatlan, koszos hajléktalannal miért nem kezdesz el ismerkedni? mert nem tetszenek neked sem. szóval valld be hogy neked is igenis fontos a megjelenés. sőt...
2009. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!