Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy ma már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy ma már a lányok sokszor szabadosabb életet élnek, mint a fiúk, csak iszonyat jól titkolják?

Figyelt kérdés

Középiskolában, a leggyakoribb beszédtémánk (mi más?) a lányok voltak. Minden srácnak voltak szaftos sztorijai, hogy én azt döntöttem meg, amazt térdeltettem le,m stb...

Sokszor irigyeltem őket, de valamit mondani kellett, úgyhogy rögtönözte. A valóságban töredéke sem történt meg. Szerettem volna a többiek helyében lenni. amikor a csajok meghallották, mindjárt elkezdték csóválni a fejüket és persze röhögtek, hogy már megint "csak arról beszélünk."

Nem sokkal ezután, szép fokozatosan kezdődtek a meglepetések. Mindegyik srácról kezdett kiderülni az igazság, magyarán, hogy hozzám hasonlóan ő sem csinált sokmindent. És egyik a másikután...Le voltam döbbenve.

De az igazi pofára esés csak ezután következett: azokról a lányokról, akik csak nevettek rajtunk és gúnyolódtak, szépen lassan, morzsánkáént szintén kiderült az igazság. Volt olyan, akinek egyszerre két barátja volt. Olyan is, aki rendszeresen lefeküdt olyanokkal, akiket még csak pár perce ismert meg. Olyan is volt köztük, aki egy gazdagabb pasas kitartottja volt. Nem akartam elhinni. Azt mondtam, hogy ilyen nincs, ez nem igaz. De mégis...

És akkor gondolkodtam el rajta, hogy valójában nem azért gúnyolodnak a lányok a fiúk szexmániáján, mert elítélik őket, hanem azért, mert a csajok belül tudják az igazságot, hogy aki állandóan arról beszél, az nem csinálja és fordítva.

Ti is tapasztaltatok már hasonlót?


2011. márc. 10. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

ez így van! akinek rendszeres, normális szexuális élete van, általában nem hangoztatja, maximum az ember e legjobb barátnőjével beszéli róla aztán annyi. akiknél meg állandóan a szex a téma azoknak csak hiányuk van :))

amúgy meg más téma sztorizni róla, meg megint más csak viccelődni vele

22/L

2011. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én alapjába véve eléggé perverz személyiség tudok lenni,ha a másik fél is "veszi az adást" és nem elhúzódszkodó/félénk típus.

És hogy őszinte legyek én mindíg azokat a kapcsolatokat kerestem,ahol tudom,hogy mind a két fél úgy tekint egymásra mint szeretőre,nem pedig k*ró pajtásra. Ez magyarázza azt,hogy még szűz vagyok. És igen,mi is szoktunk ilyen témákról beszélgetni,mégse volt nekem még több egy jó pettingelésnél,csak azért,mert nem akartam. Egyébként igen hasonlóak a tapasztalataim nekem is. Aki a legtöbbet pofázik a szexről,az valószínüleg azért teszi,mert kíváncsi rá. Aki meg elhallgatja,az azért teszi,mert tudja milyen és egész nap csinálná,ha tehetné. És miért hallgatja el?Mert szégyelli azt,amit csinál(ez nem általánosítás,mert minden ember más és más és nem mindenkiben van meg ez)

2011. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi ordas ribanc közt azért lehetett volna valami action..:D
2011. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mellesleg igen: Általában azért hajlamosak az emberek a perverzségre,mert szexuális vágyaik vannak.

egyébként 16/F

2011. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10.33 és 10.34 köszi! :)
2011. márc. 10. 10:38
 6/9 A kérdező kommentje:

10.36

Bocs, de valamit elfelejtettél. Én úgy vettem észre és mások is, hogy lehet egy lány akármekkora szexmasina, soha nem feküdne le olyan srácokkal, mint amilyenek mi voltunk akkor. Én is gondoltam rá utána, hogy milyen lett volna, arra is, hogy kizárt dolog. Egy lány, legyen akármilyen kiéhezett, sosem feküdne le olyan vesztesekkel, mint mi voltunk akkor.

Bár azt hozzátanném, azóta, hogy elvégeztük a sulit, mindannyiunknak összejött végre a barátnő és most már pont az a bajunk, hogy kibeszélnek minket. :))

2011. márc. 10. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Két alap igazság keveredik:

-Amelyik kutya ugat, az nem harap.

-A női lélek kiismerhetetlen.

2011. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csajok is ugyanannyi "disznóságot" megcsinálnak. De a csajok nem hogy nem gyártanak kamu sztorikat, még csak mesélni is ritkán szoktak. Esetleg barátnőknek mesélnek, pasiknak jellemzően nem... 30F
2011. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alap, h így van, h a nő nem igazán sztorizik még a barátnőinek se.

Ha még is, akkor is csak a töredékét mondja el.

Egyszer leszopott egy csaj,de ez tényleg így volt, aztán barátnőknek meg mit mondott? hogy csak csók volt:D

Szal még pasik ráraknak, nők inkább elvesznek belőle.

Megcsalásra megint ez jellemző, sőt szerintem több nő lép félre mint pasi.

Legalábbis én így vettem észre.

2011. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!