Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik ha egy lányon magassarku van?

Figyelt kérdés
a barátommal szombaton auto kiállitásra megyünk, és gondoltam meglepem, és magassarkuban megyek, még sosem látott rajtam ilyesmit, és már mondta h milyen jol nézne ki szerinte.. de kicsit félek hogy kényelmetlenül fogom érezni magam benne, igazábol csak bulikban és különlegesebb alkalmakon veszek magassarkut, pedig szeretem őket van is egy pár, és tudok benne jár (bár egy idő után rettenetesen fáj a lábam) csak olyan cikinek érzem..ti mit gondoltok?
2011. márc. 10. 21:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
határozottan NEM.
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel.

Minden normális pasi tolerálja, hogy tűsarkúban nem tudsz annyira gyorrsan menni mint tornacsukában.

2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A lány tetszik nem a magassarkú...
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazábol a bulikban annyit sétáltam már, hogy szerintem nem észrevehető az amennyivel lassabban megyek egy ilyenben
2011. márc. 10. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
A magassarkúban máshogy áll a nők combja, feneke, hasa. nem véletlenül találták ki, sokkal kerekebb csinosabban állank az ízmok. persze ezt a legtöbb pasi elsőre nem a cipőhöz hanem a lány alkatához köti.
2011. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha tetszene neki, mindenképpen vedd fel. Ne az számítson, hogy más fiúnak tetszik-e vagy sem.

Én amúgy tolerálom a dolgot, de különösebben nem szeretem.

2011. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én barátomat meg különösebben nem érdekli :) Szereti ha van, de nem zavarja ha nincs.


Off: Nem a hungexpóra jöttök véletlenül? :D

2011. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem igaz!

Valóban a magassarkúban máshogy áll a nő egész teste - előnytelenebbül!

Szerintem sokkal izgatóbb ha lapostalpú cipőben, vagy papucsban van.

A magassarkú nagyon elrondítja a női testet, na meg az az idegesítő kopogás....én hegyi kecskékhez szoktam a magassarkút hordó nőket hasonlítani.

Szerintem baromira nem szexi, inkább öregasszonyos. És visszataszító.

Ez az én magánvéleményem.

2011. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, ez biztos.
2011. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ez neked hol öregasszonyos?:D

http://www.youtube.com/watch?v=UIcoLxx3LA0

2011. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!