Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha az ember egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha az ember egy elvált gyerekes pasi mellett találja meg a szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
Az se szerencsés, ha agyereket 3-4féleképpen nevelik, de már az sem, ha csak 2féleképpen.
2011. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Te nem szólhatsz bele, hogy mit ehetnek más gyerekei, szerintem az se lenne szép dolog ha a párodat felbuzdítanád és ő tiltaná el a gyerekeket a csipsztől. Gondolom az a probléma, hogyha a fiad előtt eszik, akkor ő is szeretne belőle vagy ilyesmi. Én a helyedben azért nem csinálnék üyet egy ilyen apróságból, mert 1 jobb a békesség, 2 előbb utóbb a fiad is fog csipszet enni így vagy úgy ha akar. Amúgy meg nem lesz tőle semmi baja.
2011. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Ja, látom, hogy máris lepontoztak, pedig én adtam a legtartalmasabb választ. Nem sokat gyik-ezek, de mikor éppen feljövök, mindig olyan kérdésekbe botlom, hogy "Van egy közös gyermek, hogy csökkentsük a férjem előző házasságból született gyerekének járó gyerektartást?", meg "Új feleségek, ti hogy viselitek el a párotok gyerekét?" és ezernyi hasonlót. Ha valaki olyan férfit választ, akinek van gyereke, ne akarjon az első lenni a férfi életében, fogadja el, hogy a gyerek az első számára. Ne akarjon anyáskodni felette, de azt se hagyja, hogy a gyerek bunkó módon beszéljen vele. Találja meg az egyensúlyt. Ha közös gyerekük lesz, akkor pedig ne várja el, hogy a gyerek szeresse a féltestvérét és hogy a férj különbséget tegyen a gyerekei között.
2011. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
sajnos az a helyzet hogy valamilyen tartositoszerre allergiás és mr egy éve küzdünk vele.nem vagyok boi anya de kénytelen voltam száműzni csomó kaját és nasit és üditőt
2011. márc. 15. 18:17
 15/22 A kérdező kommentje:
nem boi hanem biora gondoltam
2011. márc. 15. 18:18
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Akkor akérdésfeltevés nem volt teljesen pontos.


Viszont azt nem lehetne, hogy a férjed gyerekének elmagyarázzátok, hogy a fiad allergiás és segítsen, hogy be tudja tartani a diétáját?

Ha sikerül olyan oldalról megvilágítani, hogy ő most milyen ügyes, okos nagyfiú, hogy a kisebbiknek példát mutat, lehet, hogy önként és dalolva mond le arról, hogy nálatok chipset egyen.

Eltiltani tényleg nem jó, mert ha otthon lehet, nem fogja érteni, hogy nálatok miért nem.


Mennyi idősek a gyerekek egyébként?

2011. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Sejtettem hogy egészségügyi dolgok miatt nem ehet a te fiad chipszet.

De ahoz akkor sincs jogod, hogy megtiltsd a párod előző házasságából született gyermekeinek hogy egyenek.

Viszont ahoz jogod van hogy megkérd őket, hogy a testvérük előtt ne egyenek ilyet.

Nem tudom mekkorák, de biztosan nem olyan kicsik és megértik.

De ahoz hogy ne legyél te a gonosz mostoha, szépen kell őket megkérned, és megbeszélni velük hogy majd akkor egyék meg ha elaludt a fiad, vagy menjenek ki a parkba az apjukkal vagy menjetek el ti sétálni és úgy egyék meg.

2011. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
az anyosom azt vágta a fejemhez ,hogy minek mentem hozzá a fiához amikor tudtam,hogy van két gyereke.ezt azután mondta ,hogy a nagyobbik gyerek azt mondta ,hogy többet nem jön hozzánk mert én nem engedem ,hogy csipszet egyenek
2011. márc. 15. 18:28
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

4 éves voltam, amikor nem értettem, hogy miért nem kaphat az egyik barátom mogyorós csokit, miközben engem nem korlátoztak. Ő hisztizett érte, ezt átvettem és kampányoltam mellette.

Aztán a szülei leültettek és elmesélték, hogy szegény milyen rosszul lesz, ha mogyorót eszik és akár kórházba is kerülhet, ahol szurit kap (akkoriban ettől rettegtem leginkább). Amikor a szüleim jöttek értem, ők is bekapcsolódtak, megerősítették, hogy igen, szegénynek nagyon rosszat tesz. Az akkori értelmi szintemen elmagyarázták, hogy ez olyan különbség, hogy nekem göndör a hajam, neki meg egyenes. Én bírom a mogyorót, ő nem.

4 évesen felfogtam és utána én dugdostam előle a mogyorós kajákat, kérdezgettem, hogy miben lehet mogyoró - néha azt is eldugtam, aminek köze nem volt a mogyoróhoz, annyira küldetéstudatom volt :)

2011. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Van egy allergiás gyerek.

Van egy rosszindulatú anyós (aki lehet, hogy jóban van/volt az exfeleséggel és alapból nem kedvel téged).

Van egy gyerek, aki a feje fölött zajló játszmákból annyit ért, hogy neki rossz.


A gyereked allergiás, anyós meg rosszindulatú marad (bár remélem, hogy az előbbi el fog múlni vagy gyógítható), viszont a férjed gyereke megérdemelné, hogy emberszámba legyen véve és a tiltás helyett magyarázatot kapjon.

2011. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!