Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek nincs semmi értelme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek nincs semmi értelme, ugye? Volt egy barátom x hónapig, de szakítottunk, mert mindig veszekedtünk és néha hazudott nekem, nem bírtam tovább...

Figyelt kérdés

( Nem csalt meg )

A lényeg, hogy haverok maradtunk, nekem még mindig nagyon tetszik ( ami természetes ugye... ) és azt hiszem, szerelmes is vagyok megint, bár nem tudom pontosan, össze vagyok zavarodva...

Tudom, hogy ez a kapcsolat teljesen reménytelen, hiszen ha újra együtt lennénk, úgyis veszekednénk, benne meg nincs meg az, hogy " igen, szeretem, akkor változom, és teszek érte, hogy visszanyerjem a bizalmát "... ugye értitek mit szeretnék ezzel kihozni?

Annyira rossz ez így... hiszen mikor nem veszekedtünk, annyira jól megvoltunk ( veszekedni akkor veszekedtünk ha felment a haverjaival inni, én is a barátnőimmel, aztán este találkoztunk mindketten ittasan és mindig volt ok veszekedni / ami általában a féltékenység volt, pedig egyikönk sem adott rá okot /, a kapcsolat közepe-vége fele már ha felmentünk barátnőimmel, akkor nem ittam, hogy hátha így nem veszekedünk, de ő csak ivott és mindig sikerült összevesznünk... )


Szóval áhh, teljesen ki vagyok bukva... Végülis lehet, h az is benne van, hogy hiányzik, hogy mellettem legyen valaki illetve a " Nagy Ő ", csak ezen a " tanyán " ( ami város lenne csak pff... ) nem találom meg " Őt " és " Ő " sem engem... Így inkább visszamenekülnék egy olyan kapcsolatba, ami nem lenne jó.... :S


Bocsi, h hosszú lett, csak olyan jó volt kiírnom magamból ezt...


2009. febr. 24. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor leszel túl rajta, ha másba bele fogsz szeretni. Ahogy mondtad, valószínű, hogyha újra kezdenétek, újra csak veszekednétek. Ne menekülj bele ebbe a kapcsolatba csak azért, mert még nem találtál mást. Hány éves vagy egyébként?
2009. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de nem derült ki, hogy mennyi idős vagy. szerintem max. 17. szóval semmiről nem maradtál még le. az alkohol meg öl, butít, és nyomorba dönt. mérték nélkül fogyasztva a kapcsolatok gyilkosa. ne piázz, és ne piás pasit keress. ne is keresd. majd jön, légy nyitott, mindig mosolyogj. én is a párom mosolyába lettem szerelmes.
2009. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok...

És már nem iszom ( úristen úgy mondom, mint egy alkoholista :D ) szóval tényleg... nyáron igen, többet ittam, de ebben az évben csak 2x fordult elő, hogy alkoholt ittam...

Nekem is elegem lett abból, hogy olyat teszek, amit józanul nem tettem meg és eddig azt hittem, csak piával tudom jól érezni magam, de már annyira nem.. és annyira jól érzem magam pia nélkül is... csak az a probléma, hogy a velem egy korú barátnőimnek még mindig a pia teszi ki a bulit :S


köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!