Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg komolyan gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg komolyan gondolják, hogy egyetlen férfinak sem kellene örömlányhoz járnia?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki képes barátnőt szerezni, annak tényleg ez egy kevésbé macerás megoldás. De mi van azokkal, akiknek egyáltalán nem megy? Ők maradjanak örökké szüzek? Egyrészt kimaradnának a világ legjobb dolgából, másrészt mit is kapnak reakcióként, ha kiderül, hogy 28-30 évesen vagy még idősebben még mindig szűüek? Ez egy balf...sz, ezzel nincs rendben valami, ez biztosan valami perverz, stb...

Azért ennél még a pénzen vett öröm is jobb, nem?


2011. ápr. 9. 08:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Hátha nem gondolják így.

:)

2011. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 TOMAtm ***** válasza:
kinek a pap kinek a paplan.izlés dolga.pénzt még nem adtam szexért,bár volt amelyikre sokat költöttem(hónapokig tartó mozi-vacsi-telefon-sétakocsikázás és még messze is lakott)és amit kaptam ...hát egy guminő is többet mozgott volna.ja és nyivákolt is közben mint a kismacska.rossz befektetés volt.
2011. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Ha olyan az életstílusa akkor járjon, ha úgy jobb neki és nem kaphat meg más nőt akivel "normálisabb" alkalmi kapcsolatot létesítsen! Viszont ha van valakije akkor undorító dolog lenne ha egy olyanhoz járna azért mert a párja nem elég neki! Mert ha nem elég neki a mit az nyujt akit választott akkor mért ő kelllett neki? Amúgy részemről ígyis úgyis egy undorító dolog akár van valakije akár nincs! Ha az én páromról derülne ki, hogy k*rvázott akkor tuti kidobnám! 23L
2011. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha kiderül, hogy a 28-30 éves csávó eddig csak prostival volt, és az összes elképzelési a szexről az az 5 - 10 perc, amíg a prosti ráért, a csávó elélvezett, és annyi? Az aztán húúú de sokkal jobb színben tünteti majd őt fel :)
2011. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
Lényegtelen, hogy mit gondolnak. Fogod magad és elmész egy örömlányhoz... nem kell ezt hangoztatni.
2011. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%
Abszolút egyetértek a kérdezővel. Majd akkor ítéljék el, aki hivatásoshoz jár, ha ők adnak esélyt a ronda férfiaknak is!
2011. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

De mi a helyzet fordított esetben? Ha a lányról derül ki, hogy fizetett valakinek a szexért.

Akkor ez is teljesen normális és elfogadható, ugye?


Egyébként nekem lányként az a véleményem, hogy aki nem képes arra, hogy barátnőt szerezzen, az az örömlányra szánt pénzt inkább fordítsa a saját fejlesztésére, akár járjon kondiba, ha az a gond, akár pszichológushoz (nagyon sok srácnak csak az a problémája, hogy nincs önbizalma), így lesz normális barátnője, akitől pl. kisebb eséllyel kap el mindenféle fertőzéseket.

2011. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nézhetjük úgy is, hogy jobban jársz, mert egy nővel/lánnyal tényleg komplikáltabb, mint egy fizetett menet. Ha kifizetsz érte akkor se lesz különb néhány dologban. Így is úgy is pénzt költesz el. Viszont az örömlánynál aktuális a téma és nem mond olyanokat, hogy várni szeretne, meg nem lép félre. Lehet így is gondolni, de lehet úgy is hogy párkapcsolatban sokkal jobb. Mindkettő verzióval nincs semmi baj. Azért mégis inkább párkapcsolatot ajánlanék:)
2011. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
Hát már ne haragudj, de ha kiderülne rólad, hogy 30 évesen csak prostival voltál, úgy elkerülnélek, ahogy illik. 30 évesen egy férfinak nagy baja lehet, ha nem talált addig legalább egy nőt magának. Nem kell másra fogni, csak magadra. CSak te vagy a hibás, ha nem sikerül sokáig. És igaza van az egyik felettem szólónak, azt a pénzt arra is fordíthatod, hogy magadat hozd rendbe.
2011. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
A prostikat kivéve, a nők tényleg úgy gondolják.
2011. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!