Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a szituaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a szituaciorol? Mit jelent ez a viselkedes a sracnal?

Figyelt kérdés

Megismertem 2 eve egy sracot egy kirandulason; majd ra par napra mar azt terjesztettek, hogt nekem tetszik a srac, pedig nem tetszett. Ezutan a kirandulas utan fel evvel voltunk egy masikon, ahol a fiu olelgetett, megpuszilt tobbszor is arcon, odajott hozzam...

Kesobv azonban megtetszett a fiu, vartam kicsit, de vegul elmondtam, hogy tetszik nekem, amire o semmit nem mondott (soha nem volt meg a sracnak baratnoje, de igen sok lany ismerose van, akikkel nagyon sokat viccelodik). Megkertem, hogy ne mondja el senkinek, amit mondtam, de 2 orara ra irt egy uzenetet, hogy ne haragudjak, de nem tudta magaba tartani, elmondta. Mikor kerdeztem tole, hogy miert mondta el es kinek, akkor letagadta az egeszet. Ezutan kitoroltem MSNrol; majd kesobb megbantam, es 2x is visszairtam, de o nem fogadott el egyszer sem.

A viselkedese teljesen megvaltozot velem szemben, elotte volt, hogy soha nem koszont, most pedig napjaba tobbszor is, volt, hogy talalkoztunk, koszont, majd sohajtott, volt mar pelda ra, hogy a szemembe nezett, mig elment mellettem, volt, hogy megbamult (lentrol felfele). Amultkor mentem a legjobb baratnommel az utcan, a srac meglatott minket, es odakialltott a baratnomnek, hogy XY, en meg mintha ott se lennek. A baratnom azt mondta, hogy neki nagyon ritkan koszon, es nem erti, hogy miert koszont csak neki.

En 18, a srac 19


2011. ápr. 19. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

19 éves létére még úgy viselkedik, mint egy 13 éves fiú. Komolyan mondom, jobb ha nem is törődsz vele, mert valahol nagyon visszamaradt a fejlődésben.

Ha nagyon meg akarod tudni, mit érez, menj oda hozzá, beszélgess el vele róla, de kétlem hogy képes lenne egy értelmes beszélgetésre.

2011. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja, úgy tűnik, bejössz neki, csak nem mer lépni. lépj te, de ne legyél túl erőszakos. türelem, csak kis lépésekkel.
2011. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!