Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán a szerelem? És mi az. Mi a szerelem?

Figyelt kérdés

A kérdés elsőre hülyén hangzik...

De mitől tudhatod,hogy szerelmes vagy? Mit jelent a szerelem? Honnan gondolod,hogy ez egyáltalán szerelem...?


És..létezik olyan,hogy szerelem? :)


2011. ápr. 21. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem voltál szerelmes?
2011. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem létezne akkor nem lennének egyesek egymás nyakában:) Onnan tudod, hogy szerelmes vagy, hogy rájösz és ezt máshogy nem tudhatod. A szerelem jelentését te is tudod csak még nem érezted:)
2011. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem létezik . én még nem voltam sose . vagyis voltam csak a másik fél nem volt belém és utánna elhatároztam hogy sose leszek az. így számomra nem létezik és nem is fog.
2011. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Én is sokat gondolkodtam ezen, de nem jutottam sokra, lehet, hogy a szerelem egy teljesen szubjektív dolog, ki így éli meg, ki pedig úgy. Számomra a szerelem egy nagyon mély érzelmi kapocs két fél között akik:

- Vonzódnak egymáshoz

- Igazán ismerik egymást (nem felszínesen!)

- Bíznak egymásban, elmondhatnak a másiknak szinte bármit

- Egy hullámhosszon vannak, megvan az összhang


Szerintem ezek a szerelem kialakulásának a feltételei.

2011. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem akkor igazán szerelmes valaki, amikor a másik fél boldogsága fontosabb neki mint a sajátja

persze rengeteg más jel van, de szerintem ez a legyértelműbb

2011. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy????????????

Szerelem mindig is létezett, létezik, és létezni is fog!!!

Ha vki szerelmes valakibe azt észre lehet venni, sőt nemcsak hogy saját maga veszi észre de még az őt körülvevő emberek is látják rajta. A szerelem az egy csodálatos érzés persze a legcsodálatosabb ha azt viszonozák. Hogy szerelmes:

- állandóan rá gondolsz

- mindenben őt látod meg

-feldoba napjaidat már csak azzal is ha egy pillanatra látod

- éjszaka rá gondolsz és nem tudsz emiatt aludni

- vágysz rá pl. érintésére, hangjára, csókjára, ölelésére, stb,

- vagy akár le is fogysz

- és még sorolhatnám...

2011. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!