Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jol cselekdtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol cselekdtem? Hogyan kellett volna lereagalnom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Voltam tegnap bulizni; es pont ott volt az a srac is, aki tetszik nekem; es mit ad Isten, odajott hozzam, es udvarolgatott nekem. Alig ismerem, eddig meg soha nem is beszeltem vele, csak egyszer valaszoltam neki egy kerdesere. Szoval odajott hozzam, es elkezdte fogdosni a labam, a derekam; en pedig nem hagytam, folyton eltoltam magamtol. Majd mikor mar nagyon bujt, felalltam es elmentem. Mot kellett volna cselekedjek, engednem kellett volna, hisz nem is ismertem?
2011. ápr. 26. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél.A fogdosás nem megengedett,pláne,ha nem is ismeritek egymást.Én állcsúcson pattintottam volna.22/F
2011. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy nem hagytad!
2011. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De attol tartok, hogy ezutan mar nem fog erdeklodni irantam...

Amugy nem teljesen idegen, mert latasbol ismerem, meg egyutt jarunk enekprobakra.

2011. ápr. 26. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon bárki fogdoshatna,aki együtt jár veled énekelni..Ettől még közeledhet,bár nem értem,miért akarsz magadnak egy olyan srácot,aki fogdossa a neki szimpatikus lányokat,később,ha járnátok ez gondot okozna.22/F
2011. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
szerintem jól tetted, a srác viszont nagyon bunkón viselkedett. az, hogy felületesen ismeritek egymást nem jogosítja fel arra, hogy fogdosson. én szerintem ezek után meggondolnám, akarok-e tőle még egyáltalán bármit is.
2011. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt jozan, es elotte mar tobbszor lattam, hogy enekproban engem nez. Elotte bokolgatott, majd mellem ult, es csak aztan kezdett el fogdosni. Amugy lehet az elejen meg kellett volna mar irnom, de a srac 30 eves en meg 18.
2011. ápr. 26. 09:23
 7/8 napietus ***** válasza:
fentiektől függetlenül jól tetted :) legalább látja, hogy van Benned tartás, és nem vagy egy könnyen kapható olcsó kis nő. ha meg az ilyenekre pályázik, akkor felejtős...
2011. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire palyazik, de 2szer is megkinalt sorrel, es mondtam neki, hogy nem iszok, amire o valami olyasmit mondott, mint aki orulne ennek, hogy en nem iszom.
2011. ápr. 26. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!