Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy pasi szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
középen jó is ha szedik... senki se szereti az összenőtt szemöldököt
2011. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez látszik is rajta akkor azt hogy a fiúkat szereti, ha csak nagyon sok szemöldöke van akkor persze normális határokon belül nem baj ha kicsit bozonttalanítja.
2011. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én első látásra kicsit homonak néztem....aztán ahogy megszerettem totál megtetszett. Most pár napja kb. 1 hete lett nője:S De mégsem értem én magamat, mások szerint is helyes, de valahogy mégsem az a tipikus helyes pasi szerintem, mégis totál odavagyok érte, próbálom valahogy elérni, hogy NE tetszen nekem főleg miután tudom el kell felejtenem. Látom szedi a szemöldökét, pedig sztem nem kéne, és nem csak középen, mert ott nem is nagyon lenne neki, inkább körbe van kiszedve neki, de egyre jobban vékonyítja:O
2011. máj. 5. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Normál hetero pasi így nem szedi a szemöldökét. De most divat lett az is, hogy úgy néznek ki néhányan, leginkább a kisfiúk korosztálya mintha homokos lenne pedig nem az.
2011. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha össze van nőve, középen ki kell szedni, különben csúnya. de aminek ilyen természetellenes íve van, ráadásul kb vékonyabb mint az enyém, na az gusztustalan. 19l
2011. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erősen gázos, ha egy fiú szedi a szemöldökét! Tizenévesen én is igazítgattam, teszem hozzá borotvával, mert a kihúzásra nem vitt rá a lélek, mert úgy gondoltam, hogy túl vastag. Azóta rájöttem, hogy egyszerűen az európai embernek vékonyabb, ritkás szemöldöke van és a vastag, dús szemöldök közel-keleti örökség. Ugyanakkor megtanultam elfogadni magam és már nem buzerálom a szemöldököm. Akinek nem tetszik, az ne nézze!


Hasonlóan az összenőtt szemöldök is közel-keleti vonás, ahol az íves, "mekdonálc M-betűs" összenőtt szemöldök szépségideál volt sokáig, a legtöbb ókori keleti emberábrázoláson ilyen embereket látni. Még a szerelemistennőn, Istáron/Inannán is, igen. Ugyanakkor ez európában valóban idegen vonás, ami taszítónak hat, ezért régebben előnyös volt szedni, de manapság annyiféle ember él itt, hogy szerintem nyugodtan lehet vállalni ezt is és nem kell foglalkozni vele, ki mit gondol.


[link]


[link]

2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, sztem ő is borotválja, mert látszik neki...
2011. máj. 5. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tom azér össze ne érjen... Nekem arról az igénytelenség ugrik be. Meg a lányokra az ilyen meg a fehérgennyes pattanás idegesítő hatással van. Legalább is rám. Látok egy összenőtt szemöldököt késztetést érzek arra hogy kiszedjem xD
2011. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!