Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talalok ilyen ferfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok ilyen ferfit, hogy nem futottam ossze eggyel se?

Figyelt kérdés
19 vagyok es tenyleg nincsenek nagy elvarasaim, ket dolog fontos, hogy az illetonek legyen esze es megtudjon nevettetni. Ha a ketto egyutt van, tehat erdekes dolgokat mond, humorral vegyitve, az szinte biztos, hogy celba er nalam. Sajnos azonban ilyennel meg nem talalkoztam. Van itt ilyen lany akinek szinten ez a fontos es esetleg talalt is ilyen part? Hogy jottetek ossze? Fiuk, ismertek ilyet, esetleg magatokrol eltudjatok mondani ezt a 2 tulajdonsagot?
2011. máj. 15. 12:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Én is pont ebben a cipőben járok mint te, csak fordítva:). Én is egy eszes és jó humorú lányt keresek, akivel bármit meg tudok beszélni :). Én nagyon szeretek beszélgetni és viccelődni is, ezért lehet illik rám ez a leírás, bár kinek mi a humoros...:) 19/F
2011. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%

Én ilyen vagyok, de az eszességet hátránynak élem meg, mert sokan túl komolynak titulálnak be emiatt, pedig eléggé humoros is vagyok....

Rossz tulajdonságom és ugyancsak hátrányom, hogy tisztelem a Nöket.

2011. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

Hat, nem tartanak butanak altalaban, es hogy meg tudlak-e nevettetni az latatlanban nem mondhato el ugyebar :)

Sajnos eleg messze lakom...

de ha van kedved beszelgetni kicsit msn-en vagy skypeon, irj privatot :)

2011. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Na igen sracok, ezek manapsag tenyleg hatranyosak, humoros, okos, kedves...pfuuj. :D A kerdest egy randi aktualizalta, okos es kedves srac volt, de vegig nekem kellett beszelnem es egyszer sem mondott vicceset. Persze a humor erosen szubjektiv, kinek, mi, de en eleg konnyen ismerkedek es igyekszem oldani a masikat is, de valahogy olyanokkal futok ossze akik ennek ellenre se jonnek bele. Nem tudom ezt miert meselem el idegeneknek, de ha mar itt vagyunk paran "jofejek", legalabb beszeljuk meg. :)
2011. máj. 15. 12:26
 5/36 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát nekem még az sem jött össze sokszor, hogy okos legyen a leányzó :)), nem hogy még humoros is legyen :D. Bár legutóbb megszólítottam egy lányt a buszmegállóban és egész hazáig beszélgettünk:) rendesnek tűnt, remélem vele szerencsém lesz :D
2011. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
....Ha gondolod beszélgethetünk erről részletesebben, csak dobj akkor egy e-mailt :D
2011. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam bután és szerintem humorom is van, de egy randin biztos nem tudnám adni ezt az oldalam (az első néhányon legalábbis).

21F

2011. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Én is balszerencsés vagyok ezen a téren nemigen találkozok okos lányokkal, pedig a butákkal nemigen tudok beszélgetni
2011. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Na, jo, hogy te is itt vagy koreinkben utolso, akkor ha nem baj kerdezlek. :) Miert nem tudod azt az oldalad mutatni egy randin? Izgulsz, vagy mas oka van? Ebben az esetben akkor, hogy viselkedsz, mondjuk elso randin, mi jellemzo?
2011. máj. 15. 12:40
 10/36 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek szolt. :) Ha mar igy osszegyultunk, tisztazzuk, kinek mit jelent az, hogy okos es humoros, mert meg a vegen kiderul, hogy en szenvedek fogalomzavarban. Ha erdekel titeket a tema szetboncolasa, varom a valaszokat, aztan leirom en is.
2011. máj. 15. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!