Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom néhány hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom néhány hónapja előállt nekem azzal, hogy a barátjával le szeretne feküdni, azt akarta, hogy tudjak róla. Helyes-e amit tettem? És most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azt javasoltam várjon még kicsit ezzel,de mostmár úgy látom,nagyon sokszor összemelegednek,és nem akarom,hogy tikolóznia kelljen..Beszéljek vele vagy várjam meg míg újra hozzámfordul? a lányom 19 éves
2011. máj. 24. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tette, hogy szólt. Ritka az ilyen. Ennyi idősen már szabadna neki. Már nem kisgyerek. Felnőtt nő. Feltéve ha régebbóta vannak együtt és nem csak fellángolás.
2011. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19 éves,szerintem már elég érett,az meg már csak hab a tortán,úgy értem hogy nagyon becsülnivaló,hogy el is mondja neked.Úgyhogy nem értem,mi a gond,ha meg akarja tenni,az engedélyed nélkül is megfogja/megtette már valószínűleg.
2011. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

szeretnék modern és jó anya lenni

szívesen elkísérném nőgyógyászhoz,ha szeretne tablettát szedni,vagy már nem érdemes beleszólnom a dolgaiba? több,mint egy éve együtt vannak, nagyon örülök,hogy ilyen erkölcsös lányom van.

2011. máj. 24. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szólt. Tiltani felesleges, még mindig a "tiltott gyümölcs" csábítóbb. Egyébként pedig már a 14 évesek is szinte kivétel nélkül szexelnek. Na, az szerintem nagyon nem normális. De 19 évesen már ok.
2011. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt a dolgot ő érzi,hogy akarja vagy nem. Szerintem egy szülő csak támogathatja ebben. Ha a szülő támogatja akkor a lány sem fog titkolózni.Nagyon jó szülő lehetsz,hogy ezt elmondta neked. Bízhat benned ezt tudja. Nem lehet téged okolni,h ezt mondtad, hisz te a legjobbat szeretnéd neki:)Szerintem beszélj vele,hogy ha szereti és akarja a dolgot te ezt nem akadályozod meg.Bár ha ezt ilyen nyíltan elmondta akkor ne aggódj nem fog titkolózni előtted. csak így tovább:)
2011. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Meglepődtem,mikor múltkor főzök és beront a konyhába,hogy mondok valamit,jó?

Sokat beszélgettünk erről,annó.

kezdeményezzek újabb beszélgetést erről vagy jobb lenne,ha ő tenné?

2011. máj. 24. 21:57
 7/12 anonim válasza:

Fogamzás gátlót ha szeretne szedni, akkor kérdezd meg őt,h szeretné-e ,h vele menj el. Ez a legjobb:)


4. kommentező voltam

2011. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Itt két lehetőség van

1) Már akarja a dolgot és csak a te szavad tartja vissza.(nagyon is normális,h 1 év után szeretné már a dolgot)

2) Csak utána fog szólni,ha már megtörtént


Lehet,h jobban teszed ha csak annyit említesz neki,hogy nem tőled függ a dolog, (te ugyanúgy szeretni fogod,mint eddig.) És akkor nem érezni azt,h a te szavad ellen tett valamit.

2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet nem kellett volna tanácsot adnom,hanem csak hagyni,tegye amit szeretne?

annyira jót akartam pedig neki..mindig mindenben

2011. máj. 24. 22:06
 10/12 anonim válasza:
Gondolom kikérte a véleményed,te meg ezt tartottad a leghelyesebbnek.Tudja,h a legjobbat akarod.:) Ezért ne aggódj.Most is felhozta a dolgot. Majd újra fel fogja. Addig is ne aggódj.
2011. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!