Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklattam egy lányt facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklattam egy lányt facebook on és most törölte magát rola most a növérének akarok irni hogy nem zaklatom többé ez jo ötlet?

Figyelt kérdés

zaklattam egy lányt. mert volt egy barátja és féltékeny voltam. és nagyon csunány beszéltem vele. most erre ö törölte magát facebook rol. most irtam a növérének hogy nem zaklatom többé. csak én most attol félek hogy hülyeséget csinál.:S a lány.


a lány 16 éves. ja és nagyon megbántam hogy zaklattam!!!!!!


2011. máj. 25. 03:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
inkább hagyd őket békén, ne írogassál nekik tovább... mellesleg az a csaj is hülye, ha letörölte magát miattad, simán lehet bannolni embereket pl téged...
2011. máj. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a növérének most irtam hogy többé nem zaklatom. és hogy vigyázzanak rá.
2011. máj. 25. 04:14
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Remélem feljelentenek. :)
2011. máj. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ezért szerintem nem jelenthetnek fel. de leirom az egész történetet.


1. elöször meg kérdeztem hogy járna e velem.

ö erre nem! és nem hagyná ott a barátját.


2. erre én vissza irok hogy szerintem lehet hogy azért van esélyem.


ö erre nem érdekelsz!!!! kivánom hogy rohadj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!! kivánom hogy legyen szar életed!!!! puszika


3. erre én köszönöm! neked rosszabat kivánok. és hamarosan bekövetkezik...( be akartam nyilvánosan égetni)


erre ö oké! szeretettel várom de tudd ami ez után következik azt nem fogod megköszönni!!!


és tövább és tövább.

2011. máj. 25. 05:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Gusztustalan amit műveltél. Tanuld meg elviselni a visszautasítást.

2. Tanulj meg érthetőbben írni.

2011. máj. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
a lány egy vadparaszt ellenben ez téged nem jogosít fel semmire, amit csináltál az szánalmas...
2011. máj. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy paraszt munka volt ez!! és hogy nem kellet volna azt tenni! de nagyon féltékeny voltam:S és vagyok most is:S:S
2011. máj. 25. 05:38
 8/18 FFDP ***** válasza:
100%
Nyilvánosan? Ezt mind a falára írtad?
2011. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem hanem pm be.
2011. máj. 25. 06:12
 10/18 FFDP ***** válasza:
Akkor miért lett volna a beégetése nyilvános?
2011. máj. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!