Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön a sötétbar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön a sötétbarna haju,180cm,65kg egy picit kigyurt pasi akinek a szeme kék és zöld? (normális választ! )

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 13:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
nekem nagyon bejonnek az ilyen pasik:p
2011. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
aakk a kék és zöld szem alatt azt értem hogy keveredve van vagy is több szin van benne ami kék és zöld am bocsi hogy nem küldök képet de nem akarom hogy felismerjenek sorry de ha vlki küld nekem akk lehet én is küldök vissza.
2011. jún. 6. 18:21
 13/13 anonim ***** válasza:
túl magas.. de amúgy bejönne. :D
2012. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!