Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én automati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én automatikusan vonzom az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami feltűnést keltő lány, 150cm vagyok,átlagos testalkatú,fehér bőröm van,kék szemem,középbarna hajam. Nem öltözők kihívóan.

Sajnos ilyen roma városban lakok... Akárhányszor megyek valahova mindig attól kell tartanom,hogy melyik roma pasi száll rám.


Múltkor is én állok a buszmegállóban meg egy fiú,ennyi össz visz senki más,néztem a túloldalra miközben vártam a buszt és észrevettem,hogy egy öreg pasi stíröl de már annyira,hogy az zavaró volt(engem nézett,mert elég kihalt volt a környék délután fél hatkor :O) átjött láttam,hogy még mindig olyan feltűnően bámul és jön felém,nyugodtan lementem a lépcsőröl akkor ő is az alsó járdán jött,akkor úgy csináltam mintha elfáradtam volna felmentem és leültem a padra,akkor ő is feljött a felső járdára,lementem ő is jött,akart lejönni hozzám de szerencsére jött a busz.Nem volt rajtam semmi más csak egy balerina cipő,fekete térd nadrág,fekete top+egy fehér ing,nem hinném,hogy ez olyan kihívó lenne.



Múlt hónapban megint a buszmegállóban történt az egész,néztem a túloldalra és észrevettem,hogy megint bámul egy hapsi,átjött és jött felém,feljött a lépcsőn,odaállt elém és bámult,én meg úgy csináltam mintha észre se vettem volna,oda ment egy öreg nőhöz és elkezdte a táskáját ráncigálni,hogy ő a rendőrségtől van,és,hogy adja oda a táskáját az meg szépen elküldte a francba aztán elhúzott.


Mentem egyik ismerősöm foci meccsére,vártam a buszt,egy pasi oda jött,hozzám és elkezdett tapizni,meg,hogy menjek vele,persze én ellenkezdtem,aztán jött egy buszsofőr hapsi,és azt mondta neki,hogy szálljon le rólam mert különben ott helyben szétveri,és még egyszer meg ne lássa,hogy oda mer jönni hozzám..


Egyszer volt,hogy Pécsre bementem egy térd fölé érő fekete szoknyában,egy telitalpú szandálban,és fehér topban+egy fekete ingben és érdekes módon Pécsen nem kellet félnem attól,hogy ki száll rám,tök nyugodt voltam,nem jött oda hozzám egy tata se,nem kezdett el senki tapperrolni se semmi. Akkor hogy van ez???



Ezt a 3történtetet amit elmeséltem,ez még kevés a sok közül ami történt velem...


Miért pont engem vesznek észre az ilyenek?Miért nem azokat akik egyfalatnyi szoknyában,meg egy melltartóban mászkálnak??


Mit tegyek?:S


16/L


2011. jún. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
költözzetek el.. :S vagy járj gázspray-vel. mást nem nagyon tudsz csinálni. vagy ne menj egyedül sehova
2011. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már mondtam a szüleimnek mikor még jól kerestek és nem volt válság,hogy költözzünk innen el,de ők:nem,nem kell,minek?nem lesz semmi baj..
2011. jún. 18. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet, azért téged vesznek észre, mert te félnél tőlük.am szerintem is költözz el, vagy ne nagyon járkálj egyedül, mert ez veszélyes is lehet.

Vigyázz magadra!!

2011. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy gázspray-t. Én is nagyjából ez tudom javasolni. És azt hogy legyél óvatos, és este ott sose járkálj egyedül inkább kisértessed magadat haza, vagy aludj valaki másnál. :S
2011. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!