Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerelmes minden tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerelmes minden tini valamelyik tanárába?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 00:03
 1/7 anonim válasza:
nem szerelmesek, csak rajonganak értük... mert ők érettek, tapasztaltak, és "gondoskodóak"... én is így voltam az egyik tanárommal.. aztán kikezdett velem, és elmúlt a varázs :S ott jöttem rá hogy egy f*sz :\
2011. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor én kivétel vagyok. soha nem volt ilyesmi velem.:D

15/L

2011. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se általánosíts, én már 17 éves vagyok, jövőre végzek, de velem sem fordult elő ilyen soha. Mondjuk nem is voltak fiatal tanáraim, lehet, hogy ez máshogy lett volna, ha egy tök jó pasi kerül hozzánk tanárnak. De jobb ez így, hogy nem volt esélyem se "beleszeretni" egy tanárba se. :)
2011. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még ilyen soha. Tanítottak már fiatal tanárok, de nem lettem volna képes egyikbe se belezúgni, és ezután sem szándékozom. 15/L
2011. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert mivel ebben az életkorban a legtöbb idejét az iskolában tölti, onnan választ valakit, akire felnézhet, akit férfiszámba vehet, akinek a részéről naponta érik őt ingerek (tanulási dolgokról beszélek), és aki mellett "veszélytelenül" álmodozhatnak úgy, hogy közben az az illúziójuk is megmarad, hogy kihozzák a helyzetből a maximumot, hiszen egy-, két- , három-, négy padnyi távolságra van tőle a kiszemelt, aki olyan elismerően néz rá, ha tudja az anyagot.

Én is jártam így diák koromban, ennek következtében mára már nincs problémám a magyar nyelv- és irodalommal;)

2011. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem sem volt még ilyen. Van ugyan egy fiatal tanárom, aki még nagyon jo fej is, de nem valami joképü szegény, ugyhogy nem vonzodom hozzá egyáltalán. 15l
2011. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én "szerelmes" voltam a tanáromba, ami igazából nem szerelem, inkább rajongás. A diák felnéz a tanárra, mert magabiztosabb, mert okosabb és ráadásul még figyelmet is fordít rá...a végén mindenki kinő belőle.:)
2011. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!