Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy minden pasi tetszik?

Figyelt kérdés
Na jó.. azért nem mindegyik.. de sok! És nem csak elérhetetlen emberek, hanem a baráti körömből is van 1-2 pasi aki bejön (pedig eddig is ismertem).. bármire képes lennék azért h össze jöjjek valakivel (nem a szexre gondolok, mert még fiatal vagyok) de bármit megadnák azért h legyen valaki aki szeret....Normális ez? 13/l
2011. jún. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van? Mindegy ki, csak valaki legyen melletted.
2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális :) csak nyugi minden eljön a maga idejében, korodbeliekkel próbálkozz, habár még fiatalka vagy de a diákszerelem nem árthat, sőt szép dolog, ahogy írtad a szex rá is ér még egy pár évig.
2011. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tombolnak a hormonok, húz a csorda tudatosan v tudat alatt, h ne lógj ki a sorból
2011. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"megadnák"?? :-/

ne pasizz, tanulj :))

2011. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából van egy fiú az osztályban, akinek év eleje úta tetszek, nekem is bejön, de mivel osztálytársak vagyunk, nem nagyon merek vele járni... mi lesz ha a tanárok megtudják, az osztálytársak is szekálni fognak szerintem... egyébként minden évben kitűnő voltam ( 8.-os leszek szeptemberben) és attól is félek, hogy a pasik miatt fogom lerontani az átlagomat....
2011. jún. 20. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, és szerintem osztálytárstól se kell tartanod. Legrosszabb esetben szétmentek majd, akkor lehet egy kicsit ciki, de 8. után meg úgy is más suli gondolom....


Amúgy rengetegen vannak így, és te még a normálisak közé tartozol, hogy közbe gondolkodsz is :) Egy ilyen lányt szerintem senki sem utasítana vissza.


16/f

2011. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi rendes vagy!

Akk szerintetek megpróbálhatnám az osztálytársammal is? (mindketten nagyon szeretnénk, de félünk , merthogy 1 osztályba járunk)

Valamelyikőtök írta, hogy nyolcadikól új suli... hát nálunk pont nem, mert hatosztályos gimibe járunk ...:/

2011. jún. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!