Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs sok élménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs sok élménye korabbról, mert hülye fejével inkább gépezett mint barátokkal lógott kint, az miként tudna beilleszkedni a többiek közé, főleg úgy, hogy sok vicces történetet se tudna mesélni, mivel nem történt sok ilyen vele korábban?

Figyelt kérdés
Azt gondolom mondanom se kell, hogy nem egy lánynál veszitettem igy el az esélyemet...mivel tudtam, hogy sokat nem tudnék mesélni a kalandjaimról,igy témánk se lenne sok. 18f
2011. jún. 21. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

keress olyan csajt, akit érdekel a wow, a programozás, tanítsd meg nekik a 2-es számrendszert.

na látod, én mióta szeretnék már többet tudni a gépről, és nincs, aki megtanítsa! :D

20/L

2011. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenki megtalálja a foltját vannak pc-mániás csajok is.
2011. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy most meg kimennék, csak nem igazán van kivel.. de azért próbálkozok.. csak nem lesz könnyü találni ilyet.
2011. jún. 21. 20:46
 4/12 anonim ***** válasza:
110001011101110101111010111000001100001000010101111000110100111011011.De 010110110011101110110111011,mert 0010111101100101101101111011.Kitartás!Szerintem.22/F
2011. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a PöCödet.
2011. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Például járj el szórakozni ismerkedni, és lesznek belőle élmények, amelyekből tudsz profitálni ilyen téren is. Ne aggódj semmiről sem vagy elkésve.

Van egy barátom, aki a fősulin 23 éves korában szocializálódott, akkor kezdett el bulikba járni, meg társaságba, azelőtt hiába hívtuk mindig nem-et mondott. Anime-mániás volt (ma is az), de mégis kedveltük, mert hihetetlen egy csóka volt, és most is az. Nem voltak izgi történetei, de véleménye mindenről volt, mindenhez hozzá tudott szólni. Szerintem te sem lehetsz ezzel kapcsolatban bajban, hogy kifejtsd a véleményed valamiről. Erről szól a kommunikáció.

Különben meg nem annyira fontosak ezek az élmények, másról is beszélhetsz egy lánnyal, nem kell feltétlenül elkápráztatni részeg sztorikkal.

Én pl régebben 16 éves koromban, a jóbarátokból vettem ki részeket vagy szövegeket és azokat alakítottam át az adott helyzetnek megfelelően, mert nekem sem voltak túl izgi élményeim. Jó, elismerem hazugság volt, de a csajoknak tetszett többségében. Kivéve annak aki jóbarátok rajongó volt :) 28F

2011. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már megterveztem erre a szombat estére, hogy megyek egy discoba bulizni valakivel csak nem nagyon tudok témákat felhozni ez a gondom...
2011. jún. 21. 21:02
 8/12 DakotaDamon ***** válasza:

Hát, szerintem nem csak a mindenféle kalandok lehetnek témák egy fiú meg egy lány között. Mondjuk, ha a lány nem számítógépmániás, akkor nem tudod elkápráztatni a játékokkal sem rajta nagyon...

Nem az a lényeg, hogy vicces sztoriajid legyenek mindenről, hanem hogy tudj új dolgokat kipróbálni, érezd jól magad! Nem csak kockulni lehet naphosszat. És biztos, van kivel elmenned valahová: osztálytárs, barátok, stb.

Szerintem nem feltétlenül emiatt vesztetted el az esélyedet. De ez most tényleg magánvélemény lesz. :) Ha eddig tényleg csak a géped volt a haverod, akkor lehet, hogy nagyon bekattantál attól, hogy van egy lány, és kicsit túlzásba vitted. Legalábbis láttam már ilyet. Az elején nem szabad túl ragaszkodónak lenni, és folyton a sarkában járni, aztán még a neten is "követni"; nem szabad, hogy azt érezze, hogy rajta kívül nem létezik ember a világon, csak a számítógéped. Tehát nem kell mindig mindenhova vele menned, vagy őt magaddal hívnod, hanem más barátokat is helyette - ezzel az áhított élményeidet is összeszedheted. :)

De ha ismerkedni akarsz, ajánlnám, hogy kezdd a sulin belül. :)

2011. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Diszkóban annyira nem is lehet nagyon beszélgetni.

De esetleg beszélhetsz neki pl a zenéről. Például, hogy "hú ez a szám nagyon bejön, de sokkal jobban szeretem pl a grúvháúzt mert tetszik az énekesnő hangja.Neked mi a kedvenc számod?"

Vagy az italról, a helyről, a hangulatról, az emberekről, nagyon sok mindenről lehet. Ha feldobsz például egy zene témát, akkor nyilván ő is elmondja a kedven zenéit, ha jó a beszélőkéje akkor eszébe jut róla valami más, neked egyik mondatáról eszedbe jut szintén valami, és elkezdesz arról beszélni. Nem kell görcsölni, csak hagyd hogy menjen magától a dolog. Ha pedig kifogytál a témából, akkor hogy elkerüld az csöndeket (bár diszkóban nem lesz csönd :)), megkérdezheted hogy inna-e valamit, vagy táncolna-e veled, esetleg ne menjetek-e kicsit levegőzni vagy elszívni egy cigit.

2011. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából az volt a gond, nagyon stresszeltem magam a jelenlétében,és ideges voltam... mert őt képzeltem el az egyetlen tökéletes barátnőnek számomra, és igy vége lett az egésznek, mert első alkalommal annyira ideges voltam, hogy nem jutott semmi téma az eszembe pár mondat után,és másodjára is hasonló dolgok történtek... kellesz egy kis idő mig elfelejtem...:/
2011. jún. 21. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!