Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi probléma. Sos! Közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi probléma. Sos! Közeledjek, vagy távolodjak? Mit hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy nálam egy évvel idősebb fiú, (szülők barátainál) aki nekem nagyon tetszik, de igazából bunkón viselkedik, valamint félreérthető jelzéseket ad velem kapcsolatban.

Tehát úgy érezhetem hogy tetszem neki, de viszont elég bunkó fazon, "közös nyaralást" terveznek a szülők, tehát sokat fogok vele találkozni, mit kéne tennem? Próbáljam kiverni a fejemből, esetleg közöljem vele hogy bunkó? Vagy ti mit tennétek?


Előre is köszi.

14/L


2011. júl. 4. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valami nem egyértelmű, vagy kevés az infó, priviben írnám, így nem szeretném ide, valamint az még lehagytam hogy nagyon sokszor vele is álmodom.
2011. júl. 4. 14:55
 2/4 anonim ***** válasza:

megmondhatod neki hogy "bunkó vagy"... ez ha nem tini lennél igy lenne a legegyszerűbb és legegyértelműbb. na persze te ezt tul fogod bonyolitani, meg juj meg jaj...

szóval értelmes érett emberek szvsz ebben a szituban megoldják szóbeli kommunikációval a problémát.

azt meg hogy akarsz e tőle valamit, azt csak te tudod eldönteni, mi innen biztos nem...

2011. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint félreérthető lett...

Tudom hogy tetszik, akarok is tőle valamit, ha így fejezzük ki magunkat. Nem úgy akarom ráüvölteni, hogy bunkó vagy.

Hanem ha megint bunkóskodik, rászólni hogy ilyenkor nem érzed magad bunkónak?

Az a fő kérdésem, hogy hogyan próbáljak közeledni felé?

(és közben, ha lehetséges, még meg is tudjam kicsit szivatni)

2011. júl. 4. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
ne kozeledj, ha szeretne valamit majd o indit. szerintem erdemes varni mit lep.
2011. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!