Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nevolt olyan hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nevolt olyan hogy aki nekem tetszik annak énis és még nemvolt párkapcsolatom se. Valyon túl nagyok az elvárásaim? Vegyek lejjebb belöllük?

Figyelt kérdés

18/L

nemvagyok arra képes hogy olyannal összejöjjek aki nem tetszik NAGYON.Még nemis volt komolyabb kapcsolatom...

és persze kezdeményezni se merek már mert már párszor elutasítottak....mert nekem a magabiztosabb,stílusos menő fiúk jönnke be és nekik meg a cicababák

én meg nemilyen típusú vagyok....már annyira elegem van :(


2011. júl. 6. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szopás a túl nagy igényesség. Tapasztalatból mondom.
2011. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ÍÍ Ez nem jó..:/ Ne vegyél le belőlle.Egyik csatornán foglalkoztak ezzel (egy szakértő) és azt mondta ha így érzel akkor nem szabad lejjebb adni mert az nem te lennél....vagy valami hasonlót mondott.Ne add lejjebb majd eljön az is.:))
2011. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az eggyik ismerősöm is ilyen!

Szerintem lekéne venned az elvárásaidból.

2011. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sok szerencsét kívánok a NAGYON jóképű lovagodhoz akivel soha nem lesz hosszútávú kapcsolatod.

Sok sikert és annál több boldogságot kívánok.

2011. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyél le semmit,maradj csak olyan amilyen vagy.

Ez olyan mintha saját magadat akarnád meg hazudtolni.

2011. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyszer majd megtalálja azt aki hozzá való??Velem is ez történt egész addig nem hittem hogy lesz egy helyes,mindenki ismeri barátom amíg meg nem történt.:) Facebook-on írt rám hogy milyen szép vagyok.Fel vettem msn-re egy hétig ott beszélgettünk aztán találkozgattam vele élőbe,és egyszer csak összejöttünk.Azóta eltelt 1 hó híján egy év.:)))
2011. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az elvárásaidat mire érted.

Kinézetre csupán? Hát,valaki vagy megfog,vagy nem.

Más az ha idővel lehetőséged van megismerni,és megszereted,

és más az,ha..a külsője kelti fel először az érdeklődésed.

Szerintem sem lejjebb,sem feljebb értékelni nem szabad magad,és ebből következően,partnered sem...mert az neked lenne rossz.

2011. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod írj privit. Sztem megfelelek az elvárásaidnak, és nem feltétlenül a cicababákra bukom...
2011. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privibe. Ha valami gáz van veled őszintén meg fogom mondani.
2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
legyél nyitottabb egy kicsit! szerintem hülyeség ez a "az már nem te lennél" szöveg, ezek a dolgok nem úgy mennek. én is mindig azt gondoltam, hogy én csak valami nagyon jóképű sráccal tudnék összejönni, aztán nem így lett. beleszerettem a jelenlegi barátomba, aki kissé túlsúlyos és nem is igazán jóképű, már 2 éve együtt vagyunk, de még mindig napról napra jobban szeretem. ez a dolog nem a külsőségekre alapul, hanem a belsőre. ha találkozol egy sráccal, először próbáld megismerni és csak utána döntsd el, hogy kell-e neked, vagy nem.
2011. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!