Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimplán ennyire kedves, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán ennyire kedves, vagy esetleg kezd többet érezni irántam?

Figyelt kérdés

Egyszer írt egy levelet egy srác, hogy nem-e lenne kedvem ismerkedni. Én igent mondtam, gondoltam, hogy majd elszórakozgatok vele, biztos egy idióta. De tévedtem, mert nagyon aranyos, kedves srácról van szó, szimpatikussá vált számomra egy idő után. Nem sokszor tudtunk eddig beszélni,mert vagy Ő vagy én nem voltunk gépnél, mikor a másik igen. De kb. hetente ír, hogy ne haragudjak, mert sok dolga volt, és nem tudott feljönni msn-re, és többször is bocsánatot kér egy e-mailben. Aztán, ha úgy adódik, hogy mindketten fent vagyunk msnen,akkor mindig mondja, hogy "úgy örültem mikor megláttam, hogy fent vagy, van kivel beszélgetnem."

Nem tudom, mit gondol/érez.

Szimplán ennyire kedves lenne, vagy esetleg kezd többet érezni irántam, vagy mégis mi van?

Én 16/L. Ő 20/F.


2011. júl. 14. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
bejössz neki
2011. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem-e? :D
2011. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet csak megakar dugni :D
2011. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a sok értelmes választ...

Amúgy egész biztos, hogy 100 km távolságból meg akar dugni, tuti olyan hosszú farka van, hogy ilyen messzire elér...

2011. júl. 14. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd megtőle mit akar játsz tiszta lapokkal

ez abaj a fiatalok közt hogy nem merik kimutatni és kimondani az érzéseiket inkább szenvednek és maradnap boldogtalanok idióták

2011. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!