Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Webkamera stúdió tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webkamera stúdió tapasztalatok - mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Szívesen dolgoznék webkamera stúdióban - eddig otthonról csináltam a Szexchatet, de nem jött be, nincs hozzá minőségi kamerám.

Úgy tudom, webkamera stúdióknál jól lehet keresni.

Akik dolgoztak már ilyen helyen, osszák meg tapasztalataikat! Nehéz ilyen helyre bekerülni?

(Erénycsőszök, humorzsákok kíméljenek)


2011. júl. 15. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:

A stúdió azért nem jó,mert bizonyos %-ot elkérnek.

szerintem inkább vegyél egy jobb kamerát.5-10 ezer között simán lehet kapni olyat,ami megfelel a célnak.

Mondjuk te tudod,mennyi vendéged van és mennyire érné meg.De szerintem inkább maradjon csak meg a pénz neked.

2011. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az otthoni munkával az a bajom, hogy a magyar oldalak nem fizetnek jól, mert magyarok chatelnek rajta, nekik meg kevés a pénzük, kedvesen visznek VIP-re, akkor is csak pár percre.

Angolul nem beszélek jól, pedig külföldi oldalak jól fizetnek. A stúdió azért jó, mer egyszerre akár 15 oldalon is rajta vagy, az operátor chatel velük angolul.

Ezért szeretnék inkább stúdióba menni.

2011. júl. 15. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:

sc-n szoktál lenni? Egyre rosszabb,és egyre több a kunyerás.

Ha külföldin vagy,úgyis belejössz a dolgokba,elég csak a legfontosabb szavakat,utasításokat tudnod.Úgysem ismerkedni mész fel,hanem dolgozni.És akinek tetszel úgyis elvisz vipre,csinálod a dolgod és ennyi. :)

2011. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A Szexchet valóban ramaty, ingyen akarnak kunyerálni, csak ígérnek, fizetni nem akarnak. A VIP-ek is úgy egypercesek - a leghosszabb nálam 10 perc volt.

Nézem a kollégákat, megdöbbentő, hogy topmodell alkatú, húsz éves lányokat, profi kamerával is ritkán viszik VIP-re....

Melyik külföldi oldal a legjobb?

2011. júl. 15. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

www.livejasmin.com


Ez elég forgalmas.Úgy tudom a legforgalmasabb.Magyarok is vannak fent.Nézd meg,aztán hajrá! :)

2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hagyján,hogy kunyerálnak,de elég sok a tini,aki csak bunkózni jár fel.Meg az előadók is szeretnek szemétkedni,mert irigyek.
2011. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd állítsd be a nyelvet,hogy magyar-angol és akkor nem fognak németül,oroszul stb. írni. :D
2011. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A magyar oldalakat felejtsd el viszont a külföldieken tényleg sokat lehet keresni! Állítsd be a nyelvet és akkor tényleg nem fognak románul írni:D Ha pedig nem beszéled az adott nyelvet használj webfordítást azzal megértheted.
2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
irj egy privit, hátha tudok segiteni (én is voltam szexchaten)
2011. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sexchat.hu

livejasmin.com

2011. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!