Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyedül él, esetleg van párja, nem élnek együtt, de ritkán találkoznak, vagy olyan, aki egyedülálló, és senki nincs, akire mindenben számíthat?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy jó helyen lakom, végre egyedül, van 2 kisállatom. Elvileg van barátom, legutóbb összevesztünk, de amúgy sem találkozunk elég sűrűn, heti max egyszer. Face-en is fent van egész nap szinte munka után, de nem is igazán beszélünk ott se.

Szar nekem, hogy melóhelyen kívül nem vár más rám, mint a házimunka, a gép. Igaz, face-en szoktam beszélgetni vagy üzenőfalon irkálni, de az nem olyan, mint ha élőben beszélnék valakivel. Van egy-két valaki, akikkel ritkán szoktam találkozni, de mindenkinek meg van a saját élete.

Hasonlóan él valaki?


2011. aug. 1. 22:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Egyedülálló vagyok, már nem szüleimmel lakom, viszont barátom nem sok van, velük is iszonyat ritkán találkozom, valahogy ők már nem igénylék az efféle lógást meg megvan a saját életük. Amikor volt barátnőm legalább éreztem, hogy van valaki akinek fontos vagyok, de így.. kb. nincs értelme az életemnek, csak 'elvesztegetem' a fiatalságom. Nem vagyok mindig ilyen búvalb*szott mondjuk, csak van mikor nagyon előjön. Nagyon hiányoznak a közös programok is, akár főzés is, de egyedül magamnak semmi kedvem nincs.

Facebook-os dolgok meg, olyan 'gázak', meg nem igaziak.

23F

2011. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Hm... Ugyanezen gondokoztam én is sokáig. 20 éves korom körül az őrületbe kergetett, hogy tényleg ennyi? Ez volna az egész és ezért létezek? Azóta a hozzáállásomon kívül szinte semmi sem változott, valahogy elkezdett semmi sem számítani és egyre jobban kezdtem érezni magam. Egyre kevésbé kezdett zavarni, hogy az emberi kapcsolataim egész életemben felületesek voltak ("barátokkal" és szeretőkkel egyaránt). Szerintem ebben az egészben van egy holtpont amin túl már minden megy magától, te érdektelen leszel a világ dolgai iránt azok meg nem tudnak neked ártani többé.

25/F

2011. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Ja amúgy a "tegnapelőtt 22:59"-es és az összes arra hivatkozó hozzászólással együtt a 17:39-es is az enyém.

Hm jó az anonimitás ezen az oldalon de kéne valamiféle számozás, hogy lehessen hivatkozni valamelyik postra.

2011. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Hát igen nem ártana...Én az vagyok,aki legelőször írta,hogy 24N.Kiváncsi vagyok még hányan írnak. Azért valljuk be, vagyunk így páran.

Nekem most ki kellene már takarítani,nem látom semmi értelmét,mert senki se jön át hozzám. De talán kicsit magamnak bizonyítom,hogy legalább legyen rendbe a lakás..

Aztán jövök vissza unatkozni az oldalra,este pedig kifutom magamból a magányt ... És reggel indul minden előlről :-)


24N

2011. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Nekem se ártana felmosni... Csináltam egy valagnyi őszi- és sárgabarack lekvárt, de nekem évekig elég lesz, annyi van... Vettem egy jó receptkönyvet, szép és finom ételek vannak benne, de csak magamnak díszítgetni nem látom értelmét. Szeretem, ha rend van, de sokszor a rossz kedvem miatt hagyok mindent a francba. Azért főzök magamnak, nem szeretem a hideg kaját ebédre. 3 napig eszek sokszor valamit... Szar, hogy nincs kit megkínálni az étellel, nincs ki mondja, ha esetleg finom, hogy ízlik neki vagy pedig hogy milyen szép rend van nálam. Nem azt akarom, hogy folyton idejárjon valaki, de egész nap kussban lenni nem jó, lassan már elfelejtek beszélni...
2011. aug. 3. 18:17
 26/40 anonim ***** válasza:

Én pont felmostam,mert ami itt volt az már borzalmas :-)

Szeretem a tisztaságszagot,de hamar elillan sajnos a fővárosi kosz,por miatt. Szeretitek a zenét?

Nálam mindig bömböl valami,hogy azért ne legyen csend!

Próbáljunk meg nem elkeseredni,legalábbis én nem vagyok elkeseredve,az majd este jön :D

24N

2011. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Szeretem a zenét, de sokszor úgy vagyok vele, hogy jó a csend, végre. :) Estére szoktam gyagyás, idegbeteg, depressziós lenni, igen. :D
2011. aug. 3. 18:31
 28/40 anonim ***** válasza:
Naná zene nélkül nem létezhetek.:) Minden percnek megvan a tökéletes zenéje^^
2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
bleh végül csak beraktam a név kijelzését,mert megint elfelejtettem odaírni,hogy melyik postok időpontja vagyok én!:D
2011. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Amúgy én tévét nem nézek, inkább zenét hallgatok. :) Filmet szoktam letölteni, de egyedül unalmas nézni...
2011. aug. 3. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!