Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet mostanában az abortusz?

Figyelt kérdés
Kerestem korábbi kérdéseket, de cask olyat találtam amit 1 éve tettek fel. Akkor 30ezer volt. Most is annyi lehet ?
2011. aug. 4. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát annyit szokás adni igen. ! Szerintem nem változott .
2011. aug. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Názáreti Szent Jézus ***** válasza:
40%
30-50 ezer közt szokott mozogni az ára.
2011. aug. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy annyit szokás adni? Ez nem szokás kérdése, hogy mennyit adsz, a csekken szerepel egy összeg, azt be kell fizetni! 27000körül van, de lehet kapni kedvezményt.
2011. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pffff...nem h ovszeren sporol még ezen is?:D
2011. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
az attól függ ha tényleg megvonják a támogatást drágább lesz,mikor voltunk a családsegítőnél akkor vmi 29 ezret mondott,tévedés ne essék nem vetettük el a babát csak beszélgettünk a hölggyel és akkor mesélte
2011. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

30 ezer körül. Ezt csökkenthetik bizonyos dolgok miatt.

De ez nem "szokás" kérdése. Ennyi az ára és kész. A TB nem támogatja (hál' istennek)

2011. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hadd ne mondjak semmit a puffogósnak..hogy nálatok kinek min kéne spórolni..kérdeztek és válaszoltam amit tudtam..ez egy ilyen oldal....
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!