Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy szerettek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy szerettek bele egy lányba? Mi alapján? Test, arc vagy belső és mit tartotok a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahogy össze van rakva, én mindent nézek, nagyon válogatós vagyok, de megérte, mert nagyon szép lányt tett mellém az élet 17/F
2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
belső a legfontosabb és az alapján tudnék csak beleszeretni bárkibe is 20/F
2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedben leírtad, csak nem vagy hanem és:) Test, arc és belső együtt. Nem tudnék beleszeretni valakibe akinél nem stimmel mindhárom.
2011. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bix ***** válasza:
az arc fog meg első pillantásra, aztán a belső miatt szeretek bele
2011. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első amit meglátok ami a külső az alapján döntöm el hogy odamegyek-e hozzá, utána beszélgetések során döntöm el hogy tetszik-e nekem.
2011. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Arc,külső,belső.Ebben a sorrendben.
2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szemei, a mosolya, az alakja, a hangja, a stílusa, a gondolkodása. Egyszerre, vagy külön-külön. :)


29/F

2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a belső tulajdonságok dominálnak(legalábbis nálam).


Ha egy nő bunkó,nagyképű és szar személyiséggel rendelkezik akkor lehet akármilyen gyönyörű...semmi pénzért nem kellene.

Viszont ha egy lány "nem a legszebb",de kedves,jóindulatú,megértő,jól el lehet vele beszélgetni,művelt és intelligens...na egy ilyenért oda lennék meg vissza:)


21/F

2011. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első a belső! Második az arc. Harmadik bár most eléggé fura, hogy nem számít a testalkat.:S 19/F
2011. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:52 kevés pasi van akinek ez nemszamit,sot....itt is a kérdéseket ha megnezitek ilyen 50+os csajok már elvannak mondva:) én lány vok,de azért irok,szerintem a legtobb pasi a kulsovel jon,ezutan donti el h odae meg a csajhoz,utanna pedig beleszeret.:) l/14

2011. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!