Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus szolgáltatásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus szolgáltatásnál borravaló szokás?

Figyelt kérdés
Pl erotikus masszázs, szexparnter, ilyesmi. Nyilván az a válasz, hogy embere válogatja, meg az, hogy ha többet ad az ember azért senki se haragszik meg, de simán el tudom képzelni, hogy van ahol nem illik többet adni, szóval szerintetek hogy jobb eljárni?
2011. aug. 14. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ezt igennek veszem :D
2011. aug. 14. 17:41
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért,de ez anynira tetszett ahogy fel van téve elegánsan a k@urvának kell e borravalót adni kérdés. nagyon jó :) szakadtama röhögéstől 20f
2011. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manesz ***** válasza:
Ha fel mered verni a prostik árát akkor sokan megvernek.
2011. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem kifejezetten k...ra gondoltam :D Illetve, szerintem elég nagy különbség van az út mentén álló, és az otthonában fogadó személy között, szóval nyilván a hozzáállás is más
2011. aug. 14. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, azért mert nem az út szélén szeded össze, még ugyanúgy kurv@.
2011. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg vagy elégedve vele, lehet adni neki borravalót. Mivel a rendes fizetéséből kell adnia egy bizonyos százalékot az ügynökségnek, míg a borravaló az övé lesz 100%-ban.
2011. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már majdnem voltam ilyen helyen, de amikor megtudtam az illető hölgytől, hogy mennyiba kerül, inkább nem mentem. Nem hogy még borravalót is adni.

Egyébként itt úgy jelzed, hogy elégedett voltál, hogy legközelebb is ugyanoda mész.

2011. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a vízvezeték szerelőnek szoktál adni?
2011. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!