Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok lány, hogy igényes, okos, művelt, vicces, aranyos, miközben közel sem az?

Figyelt kérdés
Több kérdést tettem fel hasonló "paramétereket" megadva, sokan írták is, hogy ők ilyenek, aztán egy kis privát levelezés után, tízből kilencen köszönő viszonyba sincsenek az általam felvázoltakkal. Miért jó hazudni? Vagy mire kell ezt vélni? Így elvakít titeket az egoizmus? :) Kinek nem inge...
2011. aug. 23. 20:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

"Lány vagyok, de pont azért nem találok magamnak lány barátot,mert a legtöbb lány/nő egy elkényeztetett beképzelt fruska. Inkább fiúkkal barátkozok,mert még egy fiú barát se támadott hátba, nem áskálódott ellenem.:)"


Azért ezen érdemes lenne elgondolkozni.

2011. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted,hogy érdemes lenne elgondolkozni rajta?
2011. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki, hasznos válaszokat adtatok nagyrészt vagy egyetértek, ennek örömére mindenki felpontozva. :):D


21:30nek van igaza, facebook lesz ebből. :) Írtam neked privát, ha már megvan adva. :) (nah nem azé' :D)

2011. aug. 23. 23:44
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert kétféle nő van:

Vannak a szép nők, és vannak az okosak.

2011. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megkaptam az üzenetedet. A választ elküldtem priviben. Remélem sikerült segítenem neked valamennyit. :)

2011. aug. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom ez miért van, de férfiakra éppúgy igaz.

Mikor társkeresö oldalra voltam felregisztrálva, akkor is rengeteg egyszerü gondolkodàsú ember írt.

Nem tartom magam butának, nem azt hoztam otthonról, ha úgy tetszik. Nem mondom, hogy teljesen magamnak köszönhetem, mert akkor hazudnék. A szüleim müvelt, okos emberek, adva volt az, hogy észrevétlenül magamhoz vegyem a tudásuk egy részét. A másik részét meg könyvekböl szereztem. Lehet, hogy manapság nem divat olvasni, de rengeteg mindent lehet tanulni belölük, legföképpen szókincset.

Na de a lényeg, hogy én is rá vagyok kényszerülve, hogy interneten próbáljak találni egy rokon lelket, aki sok témában jártas. Mert ez a ritka. Az egy dolog, hogy pl. valaki jogot tanul egyetemen stb, biztos nagyon érti azt, amit tanul, de nem biztos, hogy másról el lehet vele beszélgetni.

Nekem ez nagyon hiányzik. Barátaim sincsenek pont emiatt, mert lassan kihalófélben vannak a müvelt emberek, èn meg nyílván a hozzám hasonló emberekkel érzem jól magam. Ráadásul itthon vagyok egy 1 éves babával, esélyem sincs eljárni sehova.

Tehát tévedés, hogy az, aki ide ír, már nem lehet értelmes.

Köszönöm, hogy leírhattam.

23/N

2011. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

23:32


Mégis mit nem értesz. Ha egy lány mondja azt a másikról, hogy a beképzelt, elkényeztetett ribancok, akik pofátlanul hátbaszúrják az embert és inkább fiúkkal haverkodik, akkor annak már van valóság alapja.

Mert ha egy pasi mondja ezt, akkor egyből az jön, hogy szexista, csalódott szerencsétlen, nőgyűlölő stb.

2011. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
aki ezeket hangoztatja magáról azok csak b@szasra jok
2011. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajat magukat nagyon kevesen ismerik igazan, a fiatal lanykakra ez hatvanyozottan igaz. Ahhoz, hogy valaki bizonyos tudasra szert tegyen, itt most az altalanos muveltsegre gondolok , rengeteg tanulassal eltoltott idore van szukseg, ez a mai vilagban nem jellemzo. Alapvetoen lehet, hogy helytelenul iteli meg a sajat erteket, mert olyan kornyezetben van, ahol csekelyke tudasaval o lehet az asz. Egy kozhellyel zarnam a hozzaszolasomat, aki igazan okos az sosem allitana magarol ezt, mert tudja mennyi mindent nem tud.
2012. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló, nem BBF, hanem BFF (best freinds forever, remélem jól írtam). Ne értsétek félre, nem nagyzolni akarok, csak kicsit pontosítottam. Egyébként totál igaza van. :D De ez most lényegtelen.


Itt mindenkivel egyet értek.

2012. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!