Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek önmagam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek önmagam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a bajom h nem tudok önmagam lenni. Ha iszok akkor sokat beszélek és laza vagyok mindenkivel és simán leszólítok bármilyen lányt. De a hétköznapokban meg keveset beszélek. Szinte csak tőmondatokban. Egész nap az osztályban is alig beszélek pedig alapjába véve imádok beszélni de ez valahogy mégse sikerül. És ez nagyon zavar mert laza dumás jó fej srác vagyok de mégse tudok feloldódni és ez nagyon zavar...Szerintetek mit csináljak? :S


F/18


2011. szept. 2. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Igyál.
2011. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
mintha csak engem irtál volna le. Egyszerűen az az oka, hogy nem találtál számodra megfelelő bandát, illetve iszonyuan kevés önbizalom. Önbizlomhiány ellen nem tudok segiteni, nekem is ez a bajom...
2011. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
En is fix olyan vagyok mint te:) mondjuk a beszelgetes kicsit nekem meg akkor is nehezen megy mikor iszok mert sokszor nem tom mirol dumaljak egy ismeretlennel.
2011. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!