Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Érdemes várnom és türelmesnek lennem?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy sráccal, ő 24 éves, én 29.

Fényképet, msn-címet cseréltünk, felvettük a kapcsolatot.

Mindig váltig állította eddig a lassan 2 hetes ismeretség során, hogy csak rám fókuszál, nem ismerkedik mással.

Persze a társkereső oldalon rendszeresen fent lógott és egyszer alkalmam volt lefigyelni, hogy egy bizonyos lánnyal bizalmasan bájcseveg.

Utóbb azt is kiderítettem, hogy egy városban laknak, a lány külföldön van, de a héten jön haza.

A vicc az az egészben, hogy állítólag még nem találkoztak eddig, és ő nagyon bizonytalan mindkettőnket illetően.Ezt egy barátnőmnek mondta el személyesen.

A csaj ennek ellenére kiírta az adatlapjára, hogy "Én már megtaláltam a boldogságom és úgy érzem most már mellette boldog leszek, minden nap levelezünk addig míg nem megyek haza magyarba, és minden nap hianyzik az én mókuskám".

Nekem úgy áll össze a kép, hogy ezt Róla írta.

Szerdára beszéltünk meg randit Vele, de nem tudom mit higyjek Vele kapcs, bizonytalan vagyok, mert ugyanakkor érdekel, szeretném megismerni, függetlenül ettől a csajszitól.

Egyébiránt a barátnőmnek azt is elmondta, hogy én jobban érdeklem, mint ez a lány, mert én egy kihívás vagyok számára, épp ezért küzd értem, és egyre jobban kötődik hozzám.

A csajról meg úgy nyilatkozott, hogy "Nagyon oda van értem."

Őszinte válaszokat szeretnék.

Előre is köszi.


2009. ápr. 21. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen azért egy kicsit jobban is kezelhetnéd az életedet, valamint lehetnél önállóbb.


Szerinted egy hét beszélgetés után lehet ilyen mókusosat gondolni?


Egyébként minek neten ismerkedsz? Ott mindenki az, aki akar lenni.

2009. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Félreértettél:

A csajjal nem tudom, mióta ismerik egymást, ezért sem tulajdonítok jelentőséget a "mókusos" dolognak.

Társaság hiányában ismerkedek neten; mellesleg az előző barátommal is ott ismerkedtünk meg, és 3 év lett belőle végül...

Szerintem ez nem egyértelműen önállótlanság, de köszi a választ.

2009. ápr. 21. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Találkozás nélkül nem lehet valakitől azt várni, hogy csak rám fókuszáljon, ha ezt mondja valószínűleg kicsit füllent. Sőt, több találkozás szükséges ahhoz, hogy egyáltalán kicsit komolyabban kezdjem venni a dolgot. Én is ismerkedtem neten, és 1-2 hét el kellett teljen ahhoz, hogy többször találkozzam az illetővel és úgy gondoljam, hogy akkor most már csak vele fogok foglalkozni, és majd kiderül mi van. A férfiak részéről ez szintén így megy szerintem. Kizárólagos kapcsolatot csak személyes ismeretség és többszöri találkozás után érdemes elkezdeni. Addig felesleges elvárni hogy csak veled foglalkozzon, mert nem ismer téged, de a másik nőt se, vagy nem eléggé. De neked nem kéne foglalkozni azzal, hogy kivel levelezik vagy chatel még. Ha tényleg tetszeni fogsz neki, akkor előbb utóbb leépíti a többit. ha meg függő a netes ismerkedéstől, akkor nem kell vele foglalkozni, de ez úgyis kiderül.


30/L

2009. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az igazsághoz hozzátartozik az, hogy nekem nem túl egyszerű az életem, mert van egy lakótársam, akinél albérletben vagyok.

Vele régebben megpróbáltuk, de nem ment, így aztán én mások után kutatok.

Ennek a srácnak ezt elmondtam, hogy miatta elég korlátozott az ismerkedésünk ( azt persze nem említettem, hogy régen jártunk a másikkal ), ugyanis baromi féltékeny rám a lakótársam és többször megfenyegetett, hogy kirak az utcára, ha "bepasizok".

A srác ezt elfogadta, sőt, már azt is felajánlotta, hogy ha majd alakulnak köztünk a dolgok, oda is költözhetek hozzá, mert a cége bérel neki lakást, ő ezzel tudna segíteni nekem.

Tegnap nem tudtunk kommunikálni, mert itthon volt a lakótársam, ma viszont már írnék neki egy levelet, mert azt érzem, hogy bizonytalan magában és kell neki a megerősítés ( finoman, de biztosan ).

2009. ápr. 21. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért laksz egy ilyen pasassal. Keress egy lány lakótársat. Ne engedd hogy beleszóljon az életedbe. A netes ismerkedés... nekem bejött, de az elején még senki sem tudja, hogy a másik lesz-e az igazi.


Ott ismertem meg a páromat, és ő már néhány nap múlva nem ment fel a társkeresőre, és kb 1 hónap múlva előttem törölte magát.


Neked is azt kellene tenned, találkozgatni más srácokkal, nem várhatja el tőled, hogy kizárólag vele foglalkozzál. Azt nem mondom hogy ne bízz a pasikban, de azért legyél egy kicsit gyanakvó.

2009. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anyagi lehetőségeim nem engedik, hogy önállósodjam.

Ha el is megyek dolgozni, a minimálbérnél többet sehol se kapok, azzal meg nem lehet, mit kezdeni, még egy társbérletet se lehet fizetni + élni is belőle...

2009. ápr. 21. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!