Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy csaj, de a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, de a legjobb haverom ráhajtott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki régen megtetszett. Ráhajtottam, de az én hibámból nem jöttünk össze (túl sokáig bizonytalan voltam). Most megint bepróbálkoztam nála (de most már nem csak tetszik, hanem szinte szeretem) de mondta h legyünk inkább barátok, mind a kettőnknek jobb lesz így.

Közben van egy haverom, vagyis inkább a legjobb barátom. Több mint 10 éve ismerem, ismerte ezt az egész sztorit. Tudni kell róla, h csajról csajra megy. Ha az egyik kikosarazza 1 órára rá már másiknál próbálkozik. Ismeri ezt az egész sztorit, de megtudtam h ráhajtott erre a bizonyos lányra. 2szer beszéltem vele h velem szemben ez nem túl etikus, védekezett h nem is nyomult rá.

De igazából igen, találkozgatnak stb...

A kérdésem: jogosan vagyok/leszek a "barátomra" v nem? mintha hátba támadtak volna...

17/f

barát: 17/f

lány: 15/l


2011. szept. 7. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egy maradhat.
2011. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A végén úgyis a lány választ.
2011. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mond ezt a barátodnak "Figyelj, nekem is tetszik ez a lány és gondolom te is tudod. Légyszíves ne nyomulj rá, mert nekem ez olyan érzés mintha hátba támadnál!.


ha nemet mond vagy visszautasít akkor mond azt "Válaszzon a lány!"

2011. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ucsiha Madara ***** válasza:
100%
Hívd ki egy mindent eldöntő harcra, ahol csak egyikőtök maradhat élve.
2011. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Döntsd el, hogy a lány fontosabb, vagy a "barátod"! Bár ha most ilyet csinál veled a legjobb barátod, akkor később is megcsinálja újra.. Elvből gerinctelen, de van akinél ez még belefér..
2011. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Téged kikosarazott, így elvileg nem vesz el tőled semmit sem max egy ideát! Ez némiképp nem szép tőle, de ha a csaj jó, akkor érthető!


Szerintem nyomulj te is és győzzön a jobb!! Ha pedig veszítesz akkor emelt fővel tedd!!!!

2011. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sejty1015 válasza:
üsd ki:))
2012. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Háááááát!..

Egy maradhat!!

De ettől még nem kell nem barátkozni vele :DDDDDDDD

2012. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Üsd ki a ringből!:D

Am szerintem válasszon a lány, én se járnék senkivel ,,kegyelemből''!

2014. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már teljesen lényegtelen:) Eltelt azóta egy kis idő:D Haverra mérges lettem, azóta nem is beszélünk. Utána összejöttek, majd jó pár hónapra rá szakítottak. A csaj részéről ezek után éreztem közeledést felém, de elutasítottam, mert így láttam helyesnek. Ha nem jöttek volna össze, akkor ugyan úgy összevesztem volna a haverommal, mert nekem egy ilyen már nem fér bele a "barátság" fogalmába (tartsuk tiszteletbe egymás érzéseit).

Nem mondom, hogy nem szoktam néha a csajra gondolni, hogy mi lett volna ha...de hát ez van. Talán, egyszer...

2014. jan. 31. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!