Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem hülyeség az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hülyeség az, hogy az óvszert nem kell teljesen legörgetni. Vagy ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Ilyeneket olvasok hogy nem kell az óvszert teljesen legörgetni..ez milyen hülyeség?? Ha nem görgetem le teljesen, akkor szinte 99% az esély, hogy mikor huzom ki a hüvelyből, akkor "legörög" róla. Nem?
2011. szept. 11. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kis brém van, ha akarnám sem tudnám teljesen legörgetni :D
2011. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy legörög róla? Úristen.
2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát teljesen legörgeted akkor szorul rá nomrálisan. ha nincs teljesen legörgetve, akkor lecsuszhat nem?
2011. szept. 11. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Igy van.. Nem legörög bazz hanem lecsúszik;) célszerű teljesen:) bár nem értem hogy valakinek hogy csúszhat le még úgy is
2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

akkor lecsúszik:DxD tőlem le is kophat.

na de aztmondom h aki nem tekeri le rendesen az veszélyes nem? könnyen lejöhet.mert nem szorul alul a gumigyűrű.

2011. szept. 12. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Az függ a pénisz méretről is:) De igen, az a biztos ha letekered;)
2011. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mérettől*
2011. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdező utolsó kommentjére: Most őszintén, hogy dugja be tövig, ha nincs végig rajta a gumi? Ha meg kiveszi, benne marad? Naugye...
2011. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Lion ***** válasza:
Látszik hogy még életedben nem kamatyoltál fiam... Hogy lehetne már dugni félig felhelyezett gumival?! -.-"
2011. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
leGÖRÖG... hát nem értitek? legörög róla a GÖRÖG :D
2011. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!