Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt közületek valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt közületek valaki aki már lemondott róla hogy elveszíti a szüzességét?

Figyelt kérdés

Tehát csak szüzek válaszát várom.


22/F


2011. szept. 11. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen a papok. (bár manapság...)
2011. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én őszintén nem tudom. nagyon félek az első alkalomtól. sokan mondták,hogy mennnyire fáj, meg,hogy nemm csak az első hanem még akár a 3.dik is. elijesztettek az egsztől. már voltam olyan helyzetbe,hogy elveszithettem volna, sokat simogattuk egymást a barátommal, megpróbált megujjazni,de alig helyezte be egy 3 cm-re az újjját orditottam a fájdalomtól. valami borzasztó volt. elsem tudom képzelni,hogy ha ez fáj akkor mekkora fájdalmat érezhetek egy pénisz méretétől. 17/L
2011. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Kedves szüzek. Ha nem nagy gond, tegyetek már meg nekem egy olyan szívességet, hogy felvilágosítotok, miért is olyan nagy dolog elveszíteni a szüzességeteket?


Azt érteném, ha azért nyavalyognátok, hogy nincs nőtök, azt is érteném, ha a szexhiány miatt csaholnátok, de ti NEM. Ti egyetlen, esedékes alkalomból faragtok akkora problémát, hogy AMIATT nem mertek csajozni. Hihetetlen.

2011. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Habár első alkalomtól kicsit félek, de senki nem halt még bele, úgyhogy túlélhető és utána csak jó lehet. :D 17/L
2011. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen,lemondtam.Életem legjobb döntése volt.Igazából nem is érdekelt soha,tehát nem is nagyon volt lemondani miről.A papok más kategóriába tartoznak,ők azért teszik ezt,mert csak így lehetnek felszentelt papok.Az más dolog,hogy sok köztük a gerinctelen féreg,akik gyermekeket molesztálnak.De ebbe inkább nem mennék bele.


Én így élek,köszönöm nem vagyok beteg vagy ilyesmi,állítólag a külsőmmel sincs baj,átlagos lány vagyok.És nem készülök apácának sem.25/L

2011. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Önhibán kívül nagyon úgy fest, hogy soha nem leszek nővel. Egyszerűen nem vagyok kelendő náluk, ráadásul félénk is vagyok, úgyhogy teljes KO. 28/F
2011. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nehéz az élet, együttérzek veled utolsó.
2011. szept. 11. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nehéz, hanem az, hogy igazságtalan. Utolsó voltam.
2011. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam dettó ugyanaz, mint 17:28-nál. Csak az életkor még súlyosabb, szeptember 30-án leszek 34. Azt hiszem, ezt a napot nem ünneplem meg. Arra is gondoltam, talán jobb lett volna, ha meg sem születek, nem lenne szegényebb nélkülem a világ. De élek...és kellene valamit kezdeni ezzel az élettel.

Persze fontos a tenni akarás, de a görcsösség legalább olyan rossz. Nehéz abban hinni, hogy megtalál a szerelem.

Az csak a kisebbik, bárnem elhanyagolandó dolog, hogy szűz vagyok, sokkal rosszabb, hogy futó kapcsolatom se volt.

Ennyi idősen szinte alig merek kezdeményezni is, kinek kellene egy ennyi éves szűz, biztos nem 100%-os, azért szűz még.

Nehéz elképzelni, hogy egyedül kell majd leélnem az életem, de lehet, hogy ez lesz.


33F

2011. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szomorú, alap esetben picivel jobban érzem magam tőle amikor szembesülök vele hogy bizonyos hátrányos dolgokban pár másik ember is ugyanabban a cipőben jár mint én, de jelen esetben szó sincs róla. Együttérzek.
2011. szept. 12. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!