Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? 8 éve ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? 8 éve ért véget egy 8 évig tartó kapcsolatom, volt eljegyzés is, és majdnem esküvő. Nem valami békés formában váltunk el, és sokáig semmit nem tudtunk egymásról, csak a kósza pletykák találtak meg engem is. .

Figyelt kérdés

Aztán, 4 évvel ezelőtt kaptam egy furcsa, anonim üzenetet, majd mégegyet. És kiderült, hogy ő kinyomozta a telefonszámomat (mert közben azt is lecseréltem), mert beszélni és találkozni akart velem annyi idő után.

Én akkor már egy éves kapcsolatban voltam, és nagyon boldog. Ő ezt tudta, mert a tesómmal találkozott előtte, és ő mondta neki. Mégis megkeresett. A párom beleegyezésével találkoztam vele. Ekkor tudtuk felnőtt emberek módjára megbeszélni korábbi sérelmeinket. Annyiban maradtunk, hogy néha tartjuk a kapcsolatot: 1-1 email, sms, de semmi több. ő elég gyakran keresett, mint kiderült, szerette volna folytatni a dolgot, ezt én határozottan elutasítottam. Így megmaradt az évi 1-2 sms, szülinap, névanp, karácsony és kész. Majd én férjhez mentem és már babaánk is született. Ő mindezt tudta, gratulált stb. Aztán most, a névnapomkor nem jelentkezett, eddíg sosem felejtette el. Pedig előtte kb 2 héttel érdeklődött, hogy mi a helyzet velünk stb.

Azt tudom, hogy időközben neki is lett barátnője.

Lehet, hogy ezért?

Pedig én boldog házasságban élek, imádom a férjemet és a fiamat, tehát semmit nem akarok tőle. De az tény, hogy 8 évig része volt az életemnek és néha jó volt hallani felőle. Meg persze a női hiúságomat is legyezgette, hogy nem felejtett el végleg.

Szeretném tudni, ki hogy vélekedik. Vagy csak nekem furcsa?


2009. ápr. 23. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mostanra tudatosult benne, hogy te már lezártad vele a dolgot, és megtaláltad magad a férjed mellett, és boldog vagy a családoddal.

Elképzelhetőnek tartom, hogy így próbál meg kicsordogálni apránként az életedből... Talán ő is megnősült, neki is gyereke fog születni...

De ha ennyire hiányolod, miért nem keresed te őt?

2009. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmaradnak a köszöntő sms-ek is, és valljuk be ez így természtes, hisz mindenkinek megvan a saját maga új boldog élete. Ez így van rendjén. Valószínű most sikerült neki véglegesen lezárni ezt a fejezetet az életéből, és lehet az új párja sem tolerálja, hogy tartja veled a kapcsolatot.
2009. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lassan-lassan meg akarja szuntetni veled a kapcsolatot es ezt jelen esetben kivulallokent termeszetesnek talallom. Viszont...mi ronthatott el egy 8 eves kapcsolatot, ha nem vagyok tul indiszkret...?
2009. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Biztosan igazatok van, csak azt nem értem, hogy miért most? Hiszen már egy éve házas vagyok és a babám is elmúlt 3 hónapos. Na mindegy, csak azért furcsa, mert annakidején ő keresett meg. Ha rajtam múlt volna, tuti nem találkozunk többet az életben.

Hogy mitől romlott meg? Húúúú. Ez igazából kamasz szerelemnek indult, és mire felnőttünk, megváltoztunk. Na meg persze a megszokás, a végén én egyetemre mentem 300 km-re otthontól és valljuk be, mindkettőnket izgatott a milyen lehet mással kérdése.

2009. ápr. 23. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is igy probál kiszállni az életedből.

Most zárta le. Tudodd nekünk srácoknak lassabban esnek le ezek a dolgok.Mindig remény ujabb remény és mikor tudod hogy semmi esélyed még akkor is lehet mégis egy kicsi, aztán egyre több rágodás fájdalom és a végén hogy felfogja az agyam hogy tényleg vége. Ő most jött rá. Lehet találkozott mással és probál uj életet kezdeni ugy hogy te ne legyél benne minden egyes nap a fejében.

2009. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, neked is nagyon köszönöm!

Remélem igazad van, én tényleg azt kívánom, és ezt meg is mondtam neki többször, hogy ő is tallja meg a társát és legyen boldog! De szerintem attól még az évi 1-2 sms belefért volna. azt hiszem, ezek után úgy illik, hogy én se keressem többet.

2009. ápr. 24. 07:24
 7/10 A kérdező kommentje:

Húúú! Most esett csak le,ahogy olvasom a válaszokat,az, hogy mi adhatta meg neki a végső lökést.

Köszi.

2009. ápr. 24. 11:52
 8/10 anonim ***** válasza:
22:33-asnak igaza van. Fiúknál lassabban esnek le a dolgok. Pláne, ha az első szerelemről van szó. Csáth Gézának van valahol egy olyasmi mondata, hogy tisztességes férfi sosem tudja végleg elfelejteni az első szerelmét. Ez velem is így van. Szegénykém, miután szakított velem még több mint három évig kellett elviselnie a próbálkozásaimat. Pedig a kapcsolat csak fél évet ért meg. 27/F
2009. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22.33-as vagyok.

Szerintem még fog majd irni neked, csak egy ideig nem, amig felnem dolgozza teljesen az egészet.Utána tud majd csak ugy irni neked mint egy igazi barát.

2009. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
22.33-as igazad volt, jelentkezett. És még a nőkre mondják azt, hogy kiismerhetetlenek...:))
2009. máj. 4. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!