Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem egy lány iránt ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem egy lány iránt ami nem múlik nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hát én bele vagyok zúgva egy lányba akinek volt barátja ez a szerelem számomra tart már 3és fél éve a lány szakítot a gyerekkel én vagyok17 ő 18 de én nem tom hogy érjem el azt hogy járjon velem de az a fő problémám hogy elválaszt 120 km er minket ami már 2 éve tart mondja meg vallaki mit tegyek mert ebbe bele rokanok:( mákomra lesz jogsim de hát nem tom mert pesten nem tudom hogy fogok közlekedni :(
2011. szept. 22. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyre írtál. Meghackelni egy nőt nem olyan könnyű.
2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy szereted?

Mennyit beszéltek?

Kedvel a lány?

Barátok vagytok?

Szoktál célozgatni, bókolni neki?

Ha az előző kérdésedre igen a válasz, kölcsönös?


Szerintem úgy érd el, hogy beléd szeressen, hogy nap mint nap beszélj vele, törődj vele, de ne légy papucs.

2011. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Helló a kérdő vagyok bocs hogy rossz helyre írtam a másodikra meg a válaszom mindre igen és speciel érzek valamit az irányomba is csak hát az a száz húsz kiló méter tudod nem könyű :) köszönöm hogy méltatál a válaszra a kérdésemre ennek nagyon örülök !!
2011. okt. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!