Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszentek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen álszentek a lányok?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon a legtöbb azt mondja, hogy ő inkább választana egy nem túl jóképű, kedves pasit, aki szereti, mint egy jóképű, gazdag férfit. Természetesen ez hazugság, és valljuk be, érthető, hogy miért az utóbbit választanák.


DE! Miért kell álszenteskedni? Kit akarnak meggyőzni arról, hogy őket nem a külső illetve pénz érdekli? Saját magukat?


2011. szept. 29. 12:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nem tudom...nem tudom, miért is vagyok ilyen álszent...pff...talán mert nem is vagyok álszent? Aztaaa
2011. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Neked mi bajod van?

Fáj az igazság. Akkor légyszíves itt is írom, hogy ne élj burokban! Attól, hogy neked lehetetlen még más van aki tényleg úgy gondolja amit leír.

2011. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok álszent. Soha nem érdekelt a pénz. A barátom nem a legjobb pasi (persze nekem tetszik), és pénze sincs, még annyi se mint nekem. Mégis szeretem és 2 éve vele vagyok! És nem akarok senkit meggyőzni, egyszerűen csak igy van, és igy érzem jól magam :)
2011. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jóképű, vagy nem jóképű, relatív. Nekem bejön a párom, de először nem őt néztem ki magamnak külső alapján. Különleges szerencse folytán (meg talán azért, mert általában tetszeni szoktam a pasik nagy részének), az illető próbálkozott is nálam. Aztán mégsem ő fogott meg az egyéniségével, hanem valaki más, akinek azóta már a felesége vagyok. Pedig első látásra a másik volt inkább az esetem és ő volt a gazdagabb is.


Viszont az igaz, hogy csak annyi, hogy valaki kedves, nagyon nem elég. Nekem pl. fontos, hogy egy férfi legyen határozott az életben, talpraesett, védelmező, gondoskodó, jól el lehessen vele beszélgetni, legyen humora és alapvető intelligenciája, meg sok egyéb tényező is közrejátszott a választásomban.


De én azért már nem vagyok a tini korosztály, lehet, hogy sok fiatal lány el tud még csábulni csak azért, mert a pasi jóképű és gazdag.

2011. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakivel jól el lehessen beszélgetni, legyen intelligenciája valamennyi, talpraesett és határozott legyen ezek szerintem alapvető dolgok nem olyan nagy elvárások. Sőt. Persze, hogy az akinek van önbizalma az jobban tetszik a lányoknak. Lesz ettől egy jó kisugárzása az embernek. És másrészt pedig, ízlések és pofonok kérdése minden. Nekem nem mindig egy kategória tetszett meg, hanem többféle pasi.És mindegyik különbözött, volt közöttük nem túl helyes is, sőt. De nekem még is tetszett. Pocakos is tetszett már stb.. És egyik sem volt gazdag.

Nem csak egy kategória létezik a nőkből, akik csak a pénzt akarják meg a kocsit meg mit tudom én. El kéne fogadni azt, hogy igen is vannak olyan lányok/nők akik nem a pénzt nézik meg hasonló dolgokat, csak maximum nem veszed észre mert nem akarod észrevenni sem, mert minek "biztos ő is csak a pénzes pasikra bukik" alapon. De mint minden, ez is örök kérdés lesz-.-

2011. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb erre fognod, hogy nem tudsz felszedni egy normális csajt? Először nem tetszett a párom, de ahogy megismertem egyre jobban bejött. Tudtam, hogy nem gazdag és láss csodát 4 éve vele vagyok. :)

Amúgy valóban nem állnék össze egy alkoholista hajléktalannal, akinek fáj a munka. Nem hiányzik, hogy eltartsak egy pasit, igenis legyen neki is munkája, mint nekem, különben hogy akarna majd egy gyereket eltartani? Én már lassan szeretnék kisbabát. Szóval nem árt, ha nem ingyenélő a pasi, ezen nem kell felháborodni.

25N

2011. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk álszentek. Az én barátom se gazdag, és nem is egy adonisz, mégis szeretem. Arról meg nem mi tehetünk, hogy balf.sz vagy és nem tudsz normális csajt szerezni.
2011. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Milyen defenzív lett itt mindenki. Érzékeny pontra tapintottam, vagy mi?
2011. szept. 29. 14:53
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem barátnőm is ellenpélda. abszolut nemvagyok kiemelkedően joképü, hát meg izmos se, meg szal na, semmi. csak ugy átlagosan elfogadhatóan nézek ki :) viszont pénzem az kb 0, még van 120 forintom a hónapra, és kéne venni kenyeret, ami 190 be kerül... és még 2 nap van szeptemberből.

naa és barátnőm: szép, aranyos, és szeret :) miért választott engem? hát nem a pénzemért az biztos. a külsőm segitett, szőke haj kék szem előny, de átlagnál nem vok jobbképűbb :)


ugyhogy buktad srác, aki ilyet állit, az legtöbbször igy is gondolja. az általánositásod nagyon mellé ment, kicsi az a réteg aki tényleg ugy viselkedik mint irtad

2011. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:53

Most mi a baj? Szerintem a legtöbben normálisan leírtuk a véleményünket, vagy a saját példánkat.

12:31 voltam

2011. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!