Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiú figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú figyelmetlen a lányokkal, nincs humora, de ki van gyúrva, akkor több esélye van, mint egy átlagos gizda srácnak? (nem bádibílder testalkat, csak szálkás test, vastag karok)

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a lányok véleményére. Nem kell hazudni, nyugodtan mondd meg az igazat, teljesen diszkrét a rendszer, senki nem fog rád haragudni, ha épp nem az jön be, mint másnak. Magadat úgyse tudod átverni.
2011. szept. 30. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 mus musculus ***** válasza:
47%
És ha én most azt mondom, hogy rohadtul nem ezen múlik, hazugnak hiszel?
2011. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 mus musculus ***** válasza:
47%
Amúgy nem tetszik a kigyúrtság.
2011. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
nem hiszlek semminek testvér :)
2011. szept. 30. 18:31
 4/62 anonim ***** válasza:
23%
Úgyse fognak őszintén válaszolni, hiába írod ezeket. Csak a külső számít a lányoknak, az nem baj, ha bunkó a srác.
2011. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Jólvan, én nem ítélek el senkit. Ez az evolúció, ha olyan párt választottak, amelyek életképtelenek, nem élték volna túl. Ez egy természetes dolog
2011. szept. 30. 18:33
 6/62 mus musculus ***** válasza:
84%
Na, erről beszélek. Ha egy lány azt mondja, fontos a külső, akkor felszínes ribanc, ha meg állítása szerint nem az az elsődleges szempont számára, hazudik. Hát kapjátok be, hogy jobban akarjátok tudni a gondolataimat nálam!:D
2011. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim válasza:
96%
Uccsó válaszoló nincs igazad :P Nekem az első pasim nagyon csúnya volt,de téll úgy igazán de nagyon szerettem mert jófej volt,figyelmes meg minden,és végül még csak nemis én szakítottam xD.
2011. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem ribanc, csak irigykedésből mondják mások. persze ez már a 21. század, itt már nem kell leütni egy sivatagi ugrópatkányt egy nuncsakuval, de ez bennünk maradt.
2011. szept. 30. 18:35
 9/62 anonim ***** válasza:
73%
volt nekem már mindenféle pasim, és pont ugyanannyi esélye van egy kigyúrtnak, mint egy gizdának. A második-harmadik randi után úgyis kiderül, hogy van-e keresnivalónk egymás mellett
2011. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 mus musculus ***** válasza:
82%
Magyarul te sem őszinte válaszokat vársz, kedves kérdező, csak szimplán "hallani" akarod, hogy az összes csaj felszínes. Oké. Én meg azt mondom, hogy a pasik kivétel nélkül a szőke plázak*vákra (bombázó alakkal!) buknak, maga a személy hidegen hagyja őket. És meg ne próbálja ezt megcáfolni senki, mert ez evolúciós tény. Ennyi erővel.
2011. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!