Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 30 éves JÓKÉPŰ FÉRFI még nem nősült meg és nincs komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 21:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
92%
Okos...
2011. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért írtok úgy a 30 éves pasikrol mintha már oregek lennének, kotelezoen nosnek kéne lenni és csinálni 3gyereket.Ez volt még a szuleim idejében amikor a 25 feletti férfiak "vénlegénynek" számítottak.A nok is 25 éves korig férjhezmentek és kotelezoen gyereket szultek.Ma más világot élunk.Nekem is sok 30 feletti férfi ismerosom van akik nem nosek sot komoly kapcsolatuk sincs.Kulfoldon dolgoznak hogy megalapozzák az anyagi hátteret.Nem mindenki származik gazdag családbol.Meg kell keresni a pénzt a lakásra, autora(esetleg fizetni a diákhitelt egyetem után)Késobb viszont már nehéz ismerkedni,a legtobb no foglalt,karrierista vagy elvált anya.Nem mindenki képes arra hogy más gyerekét elfogadja..stb.
2012. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok. Azért nem nősülök meg, mert semmi kedvem hozzá, valamint nem is igénylem. Kapcsolatom meg azért nincs, mert nem találok nekem valót.


31F

2013. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!