Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti szoktatok a zuhanyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti szoktatok a zuhanyzóba pisilni mikor mentek zuhanyozni? Azt ugye mindenki tudja, hogy a fiúknak az olyan mint egy 2. wc, és nektek?

Figyelt kérdés

2011. okt. 12. 20:07
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan pisilek bele, hanem beállok a zuhanykabinba (nincs kád) és mikor jön rám a meleg víz akkor vizelési inger tör rám és ennyi. Nincs kedvem csurom vizesen elmászni a WC-ig összepocskolva mindent. A vizelettől csak a begyepesedett sznobok irtóznak akik attól is sírógörcsöt kapnak, ha kicsit sáros lesz a kezük. Én úgy gondoltam a férfiak nagyobb százalékban csinálják ezt, de úgy tűnik inkább a lányok :p

(uszodában nincs ilyen ingerem mielőtt belekötne valaki)

2011. okt. 17. 00:06
 32/39 anonim ***** válasza:
77%
Zuhanyzás előtt mindig pisilek(WC-be), így a probléma megoldva:D 22F
2011. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
94%
én szoktam, bár én pasi vok
2011. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
85%

Igen, szoktam pisilni...akkor is, ha elmegyek közvetlen előtte. Egyszerűen rám jön. Úgyis leviszi egyből a folyóvíz... nem tudom, mi ebben akkora gáz. Természetesen a fürdővízbe nem szoktam, hogy utána még abban ázzak...


22/L

2011. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
87%

én bele is szoktam szarni a kádba, olyan jó csokifürdőben tisztálkodni


Dr. Disz Nóra

2011. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 mus musculus ***** válasza:
77%
Nos, direkt nem fogok belehugyozni, de ha tusolás közben rámjön, nyilván nem szállok ki ezért a kádból. Szóval ha úgy adódik, igen, de nem jellemző. (Érdekesség: Úgy 8-9 éves koromig bezárólag mindig a vízbe eresztettem, mert a csobogást hallván "ingert kaptam", még akkor is, ha közvetlen előtte mentem el vécére.:D)
2011. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
89%

én a kádbahugyozást 10 eves koromba abbahagytam,mert rajöttem hogy utanam az egesz csalad ott fürdik


16\f

2011. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
84%

12 éves koromban megesett 1-2 szerzuhanyzóban:D Már nem csinálnám soha, amúgy is kádban fürdök, de nem ítélem el aki zuhanyzás közben pisil, egyből leviszi a víz, szóval mi ebben a gáz? az meg úgy is a szennyvízbe megy.

21f

2011. nov. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Már bocs de ez az oldal nem arra van hogy szidjátok a fiúkat. Én nem szoktam sem a csapba sem a zuhanyzóba pisilni. F/16
2011. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!