Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik alkat tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik alkat tetszik nektek jobban egy lányban? Az alma vagy a körte?

Figyelt kérdés

értelem szerűen :D : az alma alkat, amikor a lány melle nagyobb, viszont a hasa is elég nagy. a lábai viszonylag normális vékonyságúak. a körte meg az, amikor nincs olyan nagy melle a lánynak, a feneke ugye nagyobb, a combja is kicsit vaskosabb, a hasa lapos és vékony. kép :D

[link]


2011. okt. 15. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy, csak a banánom beleférjen.
2011. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
körte a széles csipő hosszu lábak kis vállak és a mellbőség a női jegyek alapvető meghatározói de van hogy az elsőből is akad 1-2 szép
2011. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a tehén alkat jön be.
2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak mert nekem eléggé nagy a fenekem, a mellem nem igazán nagy, bár azért annyira kicsi se, a hasam laposnak mondható, de nem tudom... szerintem nem vagyok igazán szép
2011. okt. 15. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt egy kedves hím ismerősödtől kérdezd meg h mi a véleménye csak hogy "pasi" szemmel milyen vagy
2011. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fotó?
2011. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A dinnye a nyerő :D
2011. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köcsögök vagytok :D
2011. okt. 15. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

miazmár, hogy "szerintem nem vagyok igazán szép" szerencséd, hogy nem ismerlek személyesen, mert az ilyet nagyon nem bírom hallani. FŐLEG HA lapos a hasad és közepes a melled (aminél istenibb nincs is)!

Önbizalom, minden embernek van hibája, felejsd el az össze marhaságot amivel eddig mosták az agyadat a tv ben, hogy mindíg azat látod hogy ott a nők tökéletesnek LÁTSZANAK! Hidd el nekem a sztárok smink nélkül ugyanolyan átlagosak mint mi kinézetre.

2011. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fke ***** válasza:
86%

szeretem a nagy feneket és kisebb melleket!


a barátnőm is pont olyan és énis falra mászok, hogy nem elég jó neki... hát bazz ezt osztott az élet! és nem mellesleg isteni jó fogdosni, meg magamhoz húzni.


na csak érjen haza! most túlságosan elkalandoztam!

2011. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!