Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Benneteket miért zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Benneteket miért zavar, ha egy lánynak sok ruhája. Cipője. Kiegészítője van?

Figyelt kérdés

Eddig az össze pasim megszólta,hogy sok cuccom van..nem vágom,hogy ez őket miért zavarja..

Ez minden fiút zavar..? Ha igen,akkor miért?

Korotokat is írjátok meg légyszi..előre is köszönöm.:)


2011. okt. 18. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert mind azt akarták, hogy vetkőzz...
2011. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, hogy a barátnőmnek sok cucca van, csak az zavar, amikor tőlem kérdezgeti, hogy most melyiket vegye fel, na attól kész vagyok. Mindig mondom neki, hogy tökmindegy mit vesz fel, de képes 1 órát válogatni a ruháit:D 18F
2011. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
reklám:
2011. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem nem hogy nem zavar, de imádom, ha a nőmnek sok ruhája van. Szeretem azt is amikor divatbemutatóznak nekem, sőt, szeretek elmenni vásárolni vele sok szexi ruhát és cipőt. Szeretem ahogy felhúzza, mutogatja magát nekem benne, stb...
2011. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Naigen..ez a másik.:D Miért nemlehet nyugiba megvárni amíg a lány elkészül..?
2011. okt. 18. 17:04
 6/16 anonim ***** válasza:
exeimet nem zavarta. még jó mert imádom a ruhákat magassarkúkat imádok vásárolni sminkelni meg minden ilyen dolgot:))
2011. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Olyan jó hallani,hogy nem csak én vagyok ilyen "csajos" csaj..:D
2011. okt. 18. 17:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem tudom, olyan unalmas nézni ahogy próbálgatja egymáshoz a ruháit:D Most már megbeszéltem vele, akkor hívjon, amikor már veszi a cipőjét, és akkor indulok érte, de ilyenkor is ülök a kocsiba 10 percet, mert rájött, hogy mégse jó a nadrág vagy valami:D
2011. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkoris..egy lánynak fontos,hogy hogy néz ki..nektek akarunk tetszeni..szóval ráértek várni..:P
2011. okt. 18. 17:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, sőt. Örülök neki, hogy kellő képen fel tud öltözni akárhova is megyünk.
2011. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!