Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet komoly a szándéka? 17/L

Figyelt kérdés

Mostanában udvarolgat nekem egy 32 éves férfi, Elképzelhető ,hogy szerelmes belém?


Attól tartok ,hogy csak le akar fektetni.


2011. okt. 19. 19:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%
undorító az ilyen ember mint a "barátod" tök fiatal vagy nem kéne ilyen öregekkel!
2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát.


Még átgondolom ezt az egészet. :)

2011. okt. 19. 20:15
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy 32 éves manus, akinek véget ért kapcsolata, gondolom hosszabb kapcsolat nem csak szexet akar. A férfi büszkeségéhez kellesz, hogy ne érezze magát vesztesnek, mert ennyi idősen egyedül van. Lehet nem csak egy estére kellesz neki, de biztos nem is fog komolyan venni. Ez a kapcsolat róla szólna és arról, hogy újra elhiteti magával, hogy fiatal. Mellesleg én 24 éves vagyok és baromira feltudnak izgatni a korodbeli lányok, de már én gáznak érzem a hét 6-7 év korkülönbséget. Már huszonévesen is teljesen más gondolkodás jellemző ránk, mint egy tizenévesre, akármennyire aranyosak vagytok meg szexik, akkor is gyerekek vagytok. (Hiába nem így érzitek) A helyedben messziről elkerülném, mert biztos nem egészséges a fazon. Az a szerencsésebbik eset, ha csak egyszer lefeküdtök, mert hamarabb elfelejted, mintha hosszabb kapcsolat során tenne tönkre és téged is hozzá hasonló lelkisérültté.
2011. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy írta az egyik válaszoló, csak magadra hallgass! Lehet elveszel magadtól egy lehetőséget a boldogságra/szerelemre. Figyelj, nővérem és a barátjába pontosan ez években taposott, mikor összejöttek 3 éve. Most építik a házukat, hamarosan költöznek. Szerinted? Tökéletesen összeillenek, nem is tudom mi lenne, ha egy ilyen okból nem lennének most együtt. Ismerd meg az életstílusát, személyiségét, szépen lassan építsétek a kapcsolatotokat. Nem kell egyből ágyba menni vele, ha meg látod rajta, hogy erre hajt, akkor természetesen zátonyra futott ez az egész. De semmi baj nem lehet abból, hogy közelebb engeded magadhoz. Lehet, hogy ő tök fiatalos, te meg érettebb, és összepasszolnátok. Sosem lehet tudni, adj lehetőséget életednek!
2011. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerintem dugni akar, te még félig gyerek vagy, ezt ő is tudja. Itt most nem arra célzok hogy ő milyen jó, te meg milyen rossz, egyszerűen annyi hogy intellektuális együttlét nagyon valószínűtlen.

Ettől függetlenül tapasztalatnak nem feltétlen rossz az sem, ha elmész vele. Amennyiben vonzónak találod természetesen.

2011. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
szerintem csak ágyba akar vinni de ahogy az előttem lévő is írta ha vonzó meny bele tapasztalatnak jó lesz :D
2011. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
na majd írj hogyan döntöttél.:D
2011. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ok. :)
2011. okt. 21. 21:50
 29/31 anonim válasza:
10-19 19:59-tértek. Nővérem ugyanigy járt. Ő 16 volt a barátja meg 28. 6 évig volta együtt de csak az utóbbi időkben nyilt ki a csipája, hogy teljesen átvette az irányitást felette. Mire észbekapott olyan haja volt amilyet Ő akart, olyan ruhája és amikor kicsit meghizott folyton sértegette. Pedig sokáig mellettük voltam, a szüleim meg nem. 1 éve nincsenek együtt és a Nővérem sokkal boldogabb. Szóval mégha komoly is lenne később ez a kapcsolat, nagy eséllyel jársz igy kedves kérdező. Hagyd a fenébe!
2011. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
előző vagyok. Az elején összefolytak a szavak:D Szóval 10-19 19:59-sel értek egyet.
2011. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!