Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4. randin okés a csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin okés a csók?

Figyelt kérdés

Nem késtem még el vele?:)

Előző randin kézenfogva sétálás, egy ölelés és két puszi volt.


17/F


2011. okt. 23. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a másodikon nincs, akkor régimódi vagy. Ha a harmadikon se, akkor meg homi. o.O
2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még randizik veled, akkor tuti, hogy nem zavarta, hogy nem volt (legalábbis annyira, hogy ezért elfelejtsen)
2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ő a konzervatívabb, nem akartam letámadni. :D

Köszi az eddigieket! :)

2011. okt. 23. 22:16
 4/7 anonim válasza:
100%
szerintem még nyugodtan várhatsz vele, ez nem elsietés, vagy elkésés kérdése. nekem a barátom két hónapig udvarolgatott. :D nagyon édes volt. bár én egyáltalán nem vagyok konzervatív, az első hónap után már-már én akartam őt letámadni. hihi :D de inkább türtőztettem magam, hogy lássam mégis mit szeretne ebből kihozni. most pedig már majdnem két éve vagyunk együtt. :)
2011. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tejóég! A szexszel várjál a sokadik randiig, ne a csókkal! Már az első randin meg kellett volna csókolnod te töketlen!
2011. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 4.en történt, 2.on akarta a srác, a 3.on nemolyan helyen voltunk, szóval 4.en volt, és ettől nem homi meg régimódi amiket előbb írtak..:D
2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi még nem is randiztunk tavaszköszöntő volt a suliba kérte a csajom h menjek vele elmentünk egy olyan helyre ahol senki se volt és megkérdezte: csókolozunk? Montam: persze az volt életem első csókja nagyon joo volt 11és háromnegyed éves voltam 5.osztályos lassan egy éve járunk
2016. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!