Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Eddig) ismeretlen lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Eddig) ismeretlen lányok! Most már tényleg nem értem, veletek sehol sem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha facebookon írok az a baj, ha élőben szólítok le lányokat, akkor meg az van, hogy foglalt vagyok, bocsi nem ismerkedem.


Netes társkeresőkkel is csak buktam, úgyhogy hagyjuk.


Akkor mégis hol vagytok nyitottak igazán az ismerkedésre egy ismeretlen fiúval?


2011. okt. 25. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerinrltem csak rossz emberekkel probalkozol :D en szeretem ha leszolitanak .. de erre keves fiu kepes -.-
2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%

legyél rámenősebb. a lányok is szeretnének ismerkedni. :))

egy lány.

2011. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
arra nem gondoltál, hogy nem azzal van a baj, hogy facebook, vagy azzal hogy élőben, hanem valami stílusbeli dolog?...
2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


úgy érted, hogy túl kedves vagyok?

2011. okt. 25. 21:30
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
nem, esetleg túl esetlen/unalmasnak tűnő/semmi kisugárzás.. bocsi, lehet más.. csak tippelek
2011. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:34


komolyan mondom találkoznunk kéne és élőben biztos megtudná valaki mondani, hogy mi lehet a baj

2011. okt. 25. 21:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, h manapság mindenkinek rossz tapasztalata van az utcán leszólítós vagy facebookon írogatós pasiktól. én akárhányszor jövök hazafele, mindig az ilyeneket kapom, h "szia cica, van gazdád?, hello baba" vagy lefütyülnek, stb.. facebookon idegesít minket, ha idegen pasik szólítgatnak le, bár ez egyénfüggő, mert vannak 2536 ismerősös lányok, akik akárkivel tudnak jópofizni :) szóval vagy olyat keress ,vagy pedig ha utcán akarsz ismerkedni, akkor valami okkal szólíts le egy lányt. pl a buszmegállóban, tipikus "szia!bocsi,nem tudod, hogy elment-e már a xy busz?" vagy "szia!bocsi, nem tudod megmondani,h hol találom ezt a boltot...?" ezután mosolyogj rá, nézz a szemébe... de tényleg, valami indok legyen:) ha tetszel neki, belemehet a beszélgetésbe és még az elérhetőségét is megkaparinthatod, ha nem, akkor meg annyi:)
2011. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


csináltam így is :)


de nem mondanám, hogy jól alakult, mert ebből nem sikerült tudatnom a lánnyal, hogy tetszik, szóval ez olyan sunyi módon való megszólítás

2011. okt. 25. 22:03
 10/20 anonim ***** válasza:
holis laksz kérdező ? :DDD
2011. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!