Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellemetlen helyzetbe hoznám ezzel magam a férfi előtt? (Főként férfiak válaszát várom. )

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem egy férfit, akivel nagyon sokat beszélgettem, sokat keresett, de hiába a sok kedves mindent eláruló pillantás, valahogy mégsem léptünk. Csak toporgunk. Nekem van párkapcsolatom, de egy ideje gyötrelmesen működik már. Így felkavart az az érzés, amit tőle kapok (semmi testi dolog nem volt, még egy csók se), csupán a kedvesség, mosoly, érdeklődés.


Megszerettem. Elhatároztam, hogy elé állok (egy férfi barátom beszélt rá) és elmondom, hogy elegem van, tudni szeretném, ő mit érez, miért kerülget ennyi ideje már. És azt is, hogy van párom, de szakítani akarok.


Ebből hogyan fogok kijönni? Most ne azon legyen a hangsúly, hogy párom van stb... nem ez a lényeg. Hanem hogy mit szól vajon, ha felteszem a kérdést, ami elől nincs kiút. Így lezárhatnánk végre ezt a kérdést. Vagy vele tovább, vagy egyedül magam maradok, de nem foglalkozom többé vele.


Írnátok véleményt és kort, kérlek! Köszönöm szépen!


2011. okt. 29. 14:43
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Nagyon félek attól, hogy a fiatal kora (30) még nem elég ahhoz, hogy komoly kapcsolatot tervezzen. Rettegek attól, amit egy férfi barátom mondott. Azt mondta, hogy az ilyen korú férfi még csak a testre hajt. :(
2011. okt. 29. 14:53
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

23F


érdekes feltevés. szerintem inkább egyénfüggő az hogy mik a céljai. én például komoly kapcsolatot keresek már 2 éve. Megtalálni az igazit és a jövőnket tervezni ...

2011. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Örömmel olvastam a soraidat, hálistennek ilyen fiatal férfi is van a világon.


De nem is az a lényeg. Hanme , hogy milyen hatással lenne rátok, férfira, ha a nő feltenné a nagy kérdést, hogy mit akarsz tőle?

2011. okt. 29. 15:01
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Tudom írtad, hogy főleg férfiak válaszát várod, de gondoltam érdemes mégis leírnom a tapasztalatomat, hátha segít.

5 éve voltunk együtt az exemmel, már terveztük az összeköltözést (akkor 22 voltam csak) és egyik pillanatról a másikra megismerkedtem egy másik pasival. Nem kellett egy szót sem beszélnünk, nem éreztük emiatt hülyének magunkat, csak egyszerűen tudtuk, hogy egyikünk sem boldog a saját kapcsolatában. Szerettünk beszélgetni, egy jó ideig még egymás kezét sem fogtuk meg, csak jó volt egymás közelében lenni. Neki menyasszonya is volt, így mindketten hadakoztunk a lelkiismeretünkkel is. Éreztem, hogy ő most más mint az eddigiek és mertem lépni. Megmondtam az akkori páromnak - amit már addig is tudott igazából -, hogy nagyon szeretem, de mindketten tudjuk, hogy egyikünk sem az igazi a másiknak és csak azért vagyunk együtt, mert szeretjük egymás társaságát. Erre ugye nem lehet családot alapozni. Ő azt hitte, hogy van egy új pasim és azért akartam szakítani, közben csak rájöttem, hogy igaz amit az elejétől érzek, hogy bármikor lépni tudnék, ha eljönne az igazi. Szóval szakítottunk.

Ezt mikor megtudta a másik srác, átgondolta, hogy merjen-e ő is lépni (mint utólag megtudtam), hogy igazából mennyire is lenne boldog a jövője és végül ő is lépett.

Kb. egy hétre rá összejöttünk és azóta is max 2 hetet töltöttünk egymás nélkül. Ez 7 éve volt és van már 2 gyönyörű gyerekünk is.


A lényeg tehát, hogy ha már úgy érzed, hogy mással esetleg jobb lenne, akkor attól függetlenül is lépj, hogy az "új" mit reagálna. Lépj azért, hogy fair legyél a mostanival szemben és lépj azért, hogy a másik fél se érezze úgy, hogy szétszakít egy párt, akiknek valószínűleg nem is lehet annyira jó együtt, ha ilyen szintű - bocsánat a szóért de - "sóvárgás" van akár az egyikben is más személy után.


Biztos vannak akik megköveznének ezért, hogy így le mertem ezt írni, de én így tettem abban a helyzetben, amiben most Te is vagy és mondhatni nagyon szerencsésen sült el. Persze végződhet rosszul is, ha két pad közé esel, de gondold végig, hogy most biztos boldog vagy-e és aszerint lép.

Igazából mit veszíthetsz?


29N

2011. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg azt a választ kapnád, hogy: "Oké, akkor dugjunk."
2011. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Kedves 29/N!


Nekem tetted a legjobbat azzal, hogy leírtad ezt ide.


Ugyan az, mintha a saját helyzetem olvasnám. Élvezi a társaságom én is az övét. Amikor rám néz, érzem, hogy az nem pusztán egy kedves pillantás, mélyen a szemembe, nekem szól.

Egyre több utalást tesz már szóban, de még nem mondott konkrétat, pedig jó ideje nyúzzuk egymás idegrendszerét már.


Én meg merem tenni a lépést, a párommal maradni nincs értelme. Csak félek attól, hogyan reagálna arra, hogy volt avalakim és most hagyom épp el.

Lehet azt gondolná, na egy könnyű préda, mint sok más. Pedig nem vagyok az, csak megszerettem őt.


Azt látom benne, amit soha eddig se más férfiban, se a páromban.

2011. okt. 29. 15:23
 7/36 A kérdező kommentje:

Miért lenne a válasz: na dugjunk?


Én komolyan elé kívánok állni és elmondom mit érzek. És tudni akarom, hogy ő mit érez?

2011. okt. 29. 15:24
 8/36 anonim ***** válasza:
99%

Nekem bejönnek a határozott lányok ;)


Komolyra fordítva, a 29 éves hölgy leírta a frankót. Az a kapcsolat, ahol már ilyen megfordul valamelyik fél fejében az már döglött, és ha nem emiatt, akkor más miatt lesz vége, szóval jobb is minél hamarabb véget vetni neki, hogy mindkettőtöknek több ideje legyen megtalálni az "igazit", különben csak egymás idejét vesztegetitek.


Amúgy ha normális a kiszemelt, akkor biztos, hogy értékelni fogja az őszinteséget és határozottságot.

2011. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszi 15:35-ös!


Jól esett.

2011. okt. 29. 15:37
 10/36 anonim ***** válasza:
65%

szerintem ha akarna valamit tőled, akkor lépne.


vannak olyan férfiak, akik kedvesek akkor is, ha nem jön be nekik a nő, aki játsza az agyát előttük


szerintem ha megkérdezed, és nem jössz be neki (tegyük fel) szerintem nem meri majd kerek-perec megmondani.

ha meg bejössz neki, akkor majd idiótán vigyorog.


szóval ez az én véleményem.

2011. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!