Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen kérdéstő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen kérdéstől a pasi fejvesztve menekülne?

Figyelt kérdés

Már elég rég ismerkedünk a kiszemeltemmel. Én komoly terveket szövögetek vele. A gond az, hogy most alakul a dolog köztünk. Még nem szeretkeztünk, nem mélyült még el a kapcsolat.


Szerintetek ledöbbenne, ha azt kérném költözzön hozzám, mert így alaposan megismerhetjük egymást.

Előzmények: a szüleivel él, bár önálló, szóval ott nem tehetnénk, amit akarunk. Én jelenleg szobát bérlek egyetemistákkal, a helyzet hasonló.


Szeretnék mellette ébredni, vele tölteni hosszú órákat.


Mit szólnátok hozzá? Ha azt mondanám, szeretlek, szükségem van rád, költözz hozzám, ha van kedved.


2011. okt. 29. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előbb az ismerkedés, aztán az összeköltözés.
2011. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De ha már hónapok óta ismerkedtek, lassan 1 éve, de csak most tettétek meg a tényleges lépés. (első csók)
2011. okt. 29. 18:14
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, 20 évesek elmúltatok már...akkor meg mit problémáztok? nem értem... gondolom, nem egy szobában lakik a szüleivel...vagy igen? nincs külön szobája? és te? te egy szobában laksz az egyetemistákkal? és ők mindig mind otthon vannak? soha nincs üres szobád?


nekem ilyen gondom sose volt a párommal... neki is kb. 6-7 egyetemista lakótársa volt, mikor összejöttünk, egy 3 szobás lakásban, egyszerűen üressé tettük az egyik szobát egy fél órára, nekem meg egy saját picike szobám van, de szintén több egyetemistával lakom együtt, akkor is ugyanúgy szexelünk, ha mindenki otthon van...


22/L

2011. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szexelni azt lehet, de ha egy hosszú szeretkezésre vágysz, az nem olyan egyszerű.
2011. okt. 29. 19:00
 15/18 anonim ***** válasza:
én biztos menekülnék 20L
2011. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22/L vagyok... a hosszú szeretkezés is simán megoldható, ha már pl. a szülei lefeküdtek aludni... igaz, a hangodat nem tudod kiengedni, de az még izgató is lehet, fel lehet fogni játékosan... pl mi kimondottan jól szórakozunk olyankor, mikor a párom befogja a számat :)
2011. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi, meggyőztél. :)
2011. okt. 29. 20:52
 18/18 anonim ***** válasza:

magad is tudod a választ és fórumon keresztül jutottál elhatározára!

most már szeretnénk tudni mi történt!?

nemet mondott,vagy igent?

ahogy gondoltad,úgy alakultak az események?

mindez kiszámítható jövőkép,ha ilyen egyesekkel vagytok egymás iránt..

2012. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!