Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben fellépő fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben fellépő fájdalom a hüvelyben, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Mikor a párom behatol a hüvelyem első részében erős égető fájdalmat érzek ami csak pár másodpercig tart azán el is múlik. Először gombás fertőzésre gyanakodtam kezeltük is magunkat a párommal 2 hétig. Mikor letelt a kezelés ideje és végre megint együtt lehettünk úgy is a fájdalom ismét előjött. Próbáltuk síkosítóval is megoldani a problémát de az sem segített. Van valami ötletetek mi lehet ez vagy irány a doki?

A válaszokat előre is köszi: Egy elkeseredett 21 éves lány.


2011. okt. 30. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
már élből orvossal kellett volna kezdeni.
2011. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok ok egy szavazat a dokinak. Vélemények saját tapasztalatok is érdekelnének nem csak a kioktatás.
2011. okt. 30. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Gomba elleni gyógyszert nem is szabad használni ha nem vagy biztos benne, hogy gombás vagy, mert árthat. Szóval ha csak gyanakodsz, akkor előbb orvoshoz kéne menni.

Ez lehet bakteriális fertőzés, vagy más is. Menj orvoshoz, megvizsgál, vesz kenetet, kitenyésztik, és kiderül.

2011. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kitenyésztve, addig max találgatás mehet. De ha annyira szeretsz lottózni, akkor hajrá, lehet egyszer majd eltalálod mi bajod...
2011. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bakteriális fertőzés is lehet, nem csak gomba... Úgyhogy a legjobb, ha orvoshoz mész, mert így csak oda-vissza fertőzitek egymást a barátoddal és talán sosem fog elmúlni.

Amúgy nekem volt ilyen, amit Te leírtál, hogy behatoláskor fájdalom, sőt később az egész aktus alatt fájt, de én orvoshoz mentem és bakteriális fertőzést állapított meg az ORVOS, amire felírt ANTIBIOTIKUMOT és krémet is MINDKETTŐNKNEK. Minél előbb kezelni kell, mert a folyamatos gyulladás végül meddőséghez is vezethet...

20/L

2011. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!