Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek rá? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek rá? Most megyek majd először a barátomékhoz a lakásukra persze csak ketten leszünk otthon vagyis náluk.

Figyelt kérdés

Eddig már volt sok-sok petting de egyikünknél sem voltunk még soha am 8 hónapja vunk együtt(eddg mindig a bátyja külön lakásában voltunk ő elköltözött a bnőjéhez Szegedre és a barátomnak is van kulcsa).Úgy értem eddig csak ujjazás volt meg puszi a puncimra semmi nyalás meg szopás,mert úgy gondoltuk h nem épp az a megfelelő hely.Sztek szexisebben öltözzek mármint nem az átlagos tanga meg egyszerű melltartó,hanem a kicsit merészebb fekete csipkés melltartó piros tangával(igaz h már látta mind2t)?Illetve mit vegyek fel?(szokásos farmer... v vmi merészebb cuccot)

lehet h most hülyének néztek sokan h ilyet kérdezek de ő az első pasim és vhogy Vele élek meg minden ilyet először :)

jah am én 15 lány vok,ő meg 19 fiú :)

köszi a válaszokat és légyszi kíméljetek a sok hülye beszólástól


2009. máj. 5. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Sztem a sexy ruci jó ötlet,tettszik a pasiknak!:)

Bár,kicsit fiatalka vagy még!:)

2009. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem kímélünk... 15 évesen ne azon gondolkozz, hogy milyen tangát meg melltartót veszel fel, hanem azon, hogy milyen pizsamát a TV maci után. Ennyit erről!
2009. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%

és mi van akkor ha 15 éves????lehet hogy agyilag sokkal több mint te...bocs ha valakit megsértettem de úgy veszem észre h "elítélik" ha valaki 14-16 évesen szexuális életet él.

ha szellemileg fel van készülve akkor semmi akadálya


a kérdezőnek válasz: szerintem ugyanolyan ruha jó ,mint amiben szoktatok talizni,mert ha szeret akkor teljesen mind 1 mi van rajtad:)

sok-sok sikert és ne felejtsetek el VÉDEKEZNI!!!

2009. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne csinálj belőle nagy ügyet. nem azért mész oda, h szexistennőt játssz. :) Neki így is te vagy az, sztem. szóval csak kényelmesen, szerelmesen. :)
2009. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan legyél szexis..attól te is jobban érzed magad, felszabadultabb leszel, stb.

arra, aki azt mondja, hogy fiatal vagy ehhez, ne hallgass, mert 1.lehet, hogy csak irigykednek, 2.kicsit maradiak, 3.nálad jobban senki nem tudhatja, hogy mikor állsz készen egy adott dologra.

2009. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a gyor válaszokat :)

jah am tuti h az nem fog megtörténni,mert még nem akarom meg hát mégiscsak 15 vok.

de ez szerencsére nem probléma köztünk mert már szóba került párszor és azt mondta barátom h ha kell éveket is képes várni mert tudja h ez fontos egy csajnak.majd ha úgy gondolom akk megtröténik addig meg sok -sok petting :)

2009. máj. 5. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad a göncben amit viselsz, akkor tök mindegy mibe vagy, mert jobb egy kényelmes ruha sokat javít a kisugárzásodon is.
2009. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Off:bocsi ezt nem teljesen értem. mit értesz te a petting alatt? ő megpuszilt meg simogatott ott lent és te mit adtál neki? csak mert írtad hogy "szopás meg ilyenek nem volt"


egyébként meg nem kell semmi extra esetleg egy kis szőrtelenítés ha eddig nem tetted volna meg esetleg

2009. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzi: én csak végigcsókolgattam meg sok sok csók nyakra,mellkasra...

jah am én mikor együtt vunk nagyon sokszor úgy éreztem h én többet kapok mint ő de azt modta h ne aggódjak már ezen most ez van és inkább lvezzük ezeket a dolgokat :D

2009. máj. 5. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

a második válaszolonak uüzenem ,hoyga mai 15 évesek,már nagyon fejlettek,fizikailag,és szellemileg egyaránt.ugyhpgy a 15 évével nincsen semmi baj,én is annyi voltam,és tök jo volt,nem bántam emg.



kérdezönek. nyugodtan menj a szokásos cuccodban,ha enm akarsz semmit,viszont ah szeretnéd,hoyg megtörténjen,akkor öltözz kicsit merészebben.védekezni ne felejtsetek el.,ja ugy dönettek megtörténik. sok sikert.puszi.

2009. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!