Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy érdekelne. Ne szidjat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy érdekelne. Ne szidjatok, ha lehet! Tinédzser fiúknál ez hogy megy?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a volt barátom, ő volt az első szerelmem, majd belehaltam(halok( mikor szakított velem. 1 éve szakított, én még mindig nagyon szerelmes vagyok. Ugyanazon a településen élünk, így elég nehéz elfelejteni, bár nem szoktam látni, de nagyon rossz érzés így is. Állandóan rajta kattog az agyam,sokmindent kipróbáltam, hogy ne legyek belé ennyire szerelmes, de nem ment. Nagyon beteg vagyok, sajnos ez van. Persze nagyon remélem, hogy azért nem telik el még egy év a szenvedéssel.. Én nem akarok már újra szerelmes lenni, mert ez nagyon fájt, és mindenkiben őt keresném. Ő viszont túllépett rajtam, csak nem értem, hogy ment neki ilyen könnyen, mikor ő is nagyon szeretett..Nincs azóta barátnője, van néhány haverja, de semmi több, lányokkal nem is beszél. Neki vajon nem hiányzik néha, hogy együtt legyünk? Újrakezdeni nem akarta. A kapcsolat közben nagyon szerelmes volt belém, és ezt nem csak beképzelem, mert ha nem így lett volna, akkor nem csodálkoznék ennyire. Mindig nagyon félt attól, hogy mi lesz, ha majd szakítok vele, és lám, ő szakított velem. :S
2011. okt. 31. 10:13
 1/7 A kérdező kommentje:
tényleg szeretett, csak azt nem érte, hogyha a vonzalom megvolt, akkor miért nem akarja újra.. Hiszen azt mondta, még tetszek neki. Semmi esélyem már, igaz?
2011. okt. 31. 10:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezeket vele kéne megbeszélned nem itt velünk. Mondd el neki az érzéseidet őszintén és talán még lehet belőle valami. Veszteni nincs mit vesztened, úgyhogy hajrá. Talán értékelni fogja azt, hogy megnyíltál előtte és őszintén beszéltél vele.

Persze csak, ha nem 13 vagy.

2011. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ. Már próbáltam vele beszélni, de zaklatott le, és mondta, hogy nem akarja újrakezdeni. Arra nem adott magyarázatot, hogy 1 éves együtt járás során hogy lehet az, hogy egyik nap még nagyon szeretett,másik nap pedig ,miután nagyon megbántottam, elmúlt a szerelme. Azóta őrlődöm,mert nem értem a dolgokat, és ő sem.
2011. okt. 31. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig szard le. Szorítsd össze a fogaidat és ne is gondolj rá, ismerkedj más fiúkkal őt meg nézd levegőnek. Járj emelt fővel és ne mutasd ki, hogy ez téged ennyire megbántott. Ha annyira nem értékel, hogy szemedbe mondja az igazat akkor nem lett volna hosszú jövőtök együtt amúgy sem.
2011. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"miután nagyon megbántottam" - hm, talán itt van a kutya elásva! Az elefánt nem felejt!
2011. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg iszonyatosan megbántottam, de egy veszekedés miatt nem múlhat el minden . Vagy mégis? :S
2011. okt. 31. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2011. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!